Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Psytrance itthon?

Psytrance itthon?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy kicsit jobban elkezdeni a zenevel foglalkozni, es konkretan nem az az ember lenni, aki 1-2 effektet belerak a zeneibe, hanem rendesen kidolgozza. Hard(psy)-al itthon mennyire lehet befutni szerintetek? Van rá igény? Itt gondolok pl egy Uberjakd-ra vagy egy Vini vicire, akik azert eleg komoly psytrance-et nyomatnak.

2019. júl. 1. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Itt soha. Max ha kimész külföldre, én Hollandiát ajánlom, az az európai elektronikus zene fellegvára. Amúgy itthonról, interneten is lehet terjeszkedni, mert az bárhonnan elérhető. Azt is csak külföldiek fogják hallgatni, mert a magyaroknak többnyire elég tré az ízlésük, tisztelet a kivételnek, és most nem arról beszélek hogy nem olyat hallgatnak amit én szeretek, hanem olyat amin egy értelmes ember csak szánakozna, hogy valaki ezt tényleg előadja. Szóval a külföldi közönséget célozd meg, esetleg itthon lehet egy-két ilyen témájú buli, de összességében befutni nem fogsz Magyarországon. Ennek ellenére ha komolyan gondolod, akkor sok sikert :)

Privátban elküldheted pár zenéd ha akarod.

2019. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én örülnék egy magyar psytrance dj-nek, de arra készülj fel, hogy inkább külföldiek fogják hallgatni a számaidat, de ha itthon is be akarsz futni, akkor érdemes valamelyik híres lemezkiadóval kooperálnod, én a Spinnin Recordst ajánlom, mert azt Magyarországon is ismerik. Egyébként Dharma Worldwideval is szerződhetsz, ott rengeteg a psytrance, hardpsy szám.
2020. ápr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!