Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az Anti Fitness Club (AFC)...

Az Anti Fitness Club (AFC) melyik számár írta a meghalt rajongónak? És mi volt a rajongó neve?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 11:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Imre Cintia volt a lány neve,ismertem.

Sajnos súlyos leukémiában küzdött,és az volt az utolsó vágya,hogy láthassa Tomit utoljára.

2010. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

sztem tök aranoys ez a Tomi gyerek, meg SP is, de én is azt hittem, van valami közük egymáshoz ...hm....

na de nem értem, akik egyfolytában lehurrogják őket

2010. nov. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
45%
A Más ölel át c. számot írta a halott kislány emlékére
2011. ápr. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nincs igazatok, mert a "Megszakad a szívem" c. dalt írta Cintiának, amit csak Tóth Gabi énekel fel.
2012. jan. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
gondolom a lenn a föld mmélyén, cinyának.
2012. ápr. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
vagy ja akkor lehet hogy a tóth gabis
2012. ápr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

# 14-nek van igaza.

Ezt a számot írta Tomi a lány emlékére. Azért Tóth Gabi énekelte el, mert Tomi nem bírta volna.

http://www.youtube.com/watch?v=CXP3mpnr0wE

2012. máj. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Imre Cintia volt, egy kedves ismerosom. Megszakad a szivem c. dalt irta Tomi az emlekere amit kesobb Toth Gabi enekelt el. Tomi nem tudott ugy beszelni rola hogy ne sirta volna el magat es a mai napig nem tud rola beszelni. Mikor kerdeztem tole miert nem ment be hozza elsirta magat. Cintia azt kerte hogy had talalkozzon Tomival meg egyszer de ez nem tortent meg.
2013. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!