Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt más Nightwish rajongó...

Van itt más Nightwish rajongó is? Vagy csak én hallgatom a zenéjüket?

Figyelt kérdés

Akárkit megkérdezek, azt mondja, hogy még csak nem is hallott a bandáról. Pedig szerintem rohadtul jó számaik vannak, akárhol, akármikor szívesen meghallgatom bármelyiket. A "Dead to the world" az abszolút kedvencem, de az "Over the hills and far away", "Ocean soul", "I wish i had an angel"... szinte bármelyik, de a legjobbak a Century Child albumban vannak. Akik hasonlóan hozzám nagyon szeretik a zenéjüket, azok írják le a kedvenc számaikat, légyszi!


12l


2011. jún. 6. 18:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Egyik kedvenc együttesem, ami elég fura, mert általában alter zenéket hallgatok. Igazából Magyarországon nem nagyon ismerik őket, de a legtöbb progresszív vagy szimfónikus metálegyüttest sem. Szerintem Wishmaster album lett a legjobb (és az új, Anette-s Nightwish is van olyan jó, mint a régi) :D 14F
2011. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Thurston ***** válasza:
Minden második zenekarospulcsis róker Nightwish puliban/pólóban feszít, szóval nem igazán értem se a kérdést se az első választ.
2011. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én még csak leginkább a Tarjás számokat ismerem, mert leginkább a Century Child-os zenéket szoktam hallgatni, de az I wish I had an angel is nagyon tetszik, ami Anette-es. Örülök, hogy valaki közel az én korosztályomból ismeri, és osztja a véleményemet a bandáról. :)
2011. jún. 6. 19:33
 4/29 A kérdező kommentje:
Második válaszoló, nem igazán áll hozzám közel a rock, egyedül a Nightwish zenéjét hallgatom ebből a műfajból, úgyhogy nem igazán tudom, hogy mi van a rockerekkel. Azért tettem fel a kérdést, mert az ismerőseim, akiket megkérdeztem még csak nem is hallottak erről a zenekarról, nekem meg hülye gyerek létemre az első, ami leesik, hogy az ismerőseim közül nincs senki, aki ugyanazt a zenét kedveli, mint én. Szóval ennyi, attól még nem kell lekezelően bánni se velem, se az első válaszolóval!
2011. jún. 6. 19:37
 5/29 anonim ***** válasza:
Egy időben az egyik kedvencem volt, 12-14 évesen sokat hallgattam, később koncertjükön is voltam. Ma már nem nagyon hallgatok ilyesmi zenéket.
2011. jún. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Az "I wish I had an angel" nem Anette száma, eredetileg Tarja énekli.
2011. jún. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, hogy Anette, mert nem volt az a tipikus Tarjás-operás szám. Nem igazán nézek videoklippeket, csak hallgatom a zenét, úgyhogy az arcok nem igazán vannak előttem.

Köszi a válaszokat!

2011. jún. 6. 20:11
 8/29 anonim ***** válasza:
Ja, én bírom őket! 17f
2011. jún. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik a zenéjük,főleg a Bye Bye Beutiful...ebbe csak az a vicces,hogy rap-et meg hip-hop-ot hallgatok általában:D
2011. jún. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Én is szeretem a bandát.Bár én igazából sátánista-pogány(viking) black metalt hallgatok. Meg pogány folk metalt ez a 2 fő műfaj.
2011. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!