Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinted Ákos megérdemelten...

Szerinted Ákos megérdemelten lett Ikon?

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Hááát, szerintem igen. Azért mondtam, hogy hááát, mert a szövegei elég agyoncsináltak, annyira mondani akar valamit, aztán mégsem mond semmit... Egyedül az "Ilyenek voltunk"-nak a szövege egyértelmű. A másik, hogy nekem kicsit önteltnek tűnik. Mikor készültek a feldolgozások a számaiból, minden zenekart meglátogatott, hogy felmérje, "szalonképes" lesz-e a végeredmény. A koncerten pedig olyan megjegyzést tett, hogy ha nem fog tetszeni neki a feldolgozás, majd leissza magát... De egyébként sokat letett az asztalra, ezt el kell ismerni.
2010. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolút. Ákos szerintem Magyarországon az egyik legjobb előadó. Igényes zene, költői szövegek. Az tényleg igaz, hogy kicsit nagyképű de szerintem ez belefér én a zenéjét és nem a személyiségét nézem.
2010. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, teljes mértékben. Jó zene, jó hanggal és jó szöveggel. Az én észrevételem szerint a többségnek nem tetszenek a szövegei, nekem azért jönnek be, mert elgondolkodtat, azon túl, hogy üzen valamit.

Amúgy Ákos az egyik kedvenc előadóm. :)

2010. júl. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem őt választottam volna de így lett és nekem tök mind1
2010. júl. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ő kiemelkedik a magyar zenészek közül, nagyon is megérdemelte :)

Az ő zenéjének van értelme és szépsége.

2010. dec. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Alapvetően inkább Bonanzás vagyok mint Àkosos, de szólóban is nagyon jó, imádom! Mint embert (a politikai nézetétől eltekintve) szintén!
2017. aug. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!