Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megérdemelten esett ki a...

Megérdemelten esett ki a Megasztárból Szeleczky Dávid?

Figyelt kérdés
Bővebben: [link]
2010. nov. 12. 23:27
 1/9 anonim válasza:
jó hangja van neki is, de a bennmaradottak közül szerintem ő volt a leggyengébb..
2010. nov. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem igen

már alig vártam, hogy kiessen

2010. nov. 12. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Én sem szerettem. Egyszer sem énekelt jól. Alapjáraton kedves, értelmes gyereknek látszik, de ez most nem erről szól. Állandóan kibúvókat keresett, hogy miért is énekelt rosszul (megfázás, mutálás, most a betegség), ez nagyon idegesített. Lehet, hogy nem az ő hibája, de ha nem tud teljesíteni menjen haza. Végre ment is. Felháborító volt, hogy állandóan tovább jutott.
2010. nov. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
30%
Egyet kell értenem az előttem szólókkal :) Ő volt a leggyengébb,bár én jobban örültem volna ha Yvette vagy Kállay esnek ki. Kállaynak semmi hangja,nem értem mit keres ott. Ez énekverseny ugyan,de tény hogy az is számít hogy valaki szerethető legyen.
2010. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Dávíííííd (LL) :'''''''''''''''''''''''''''''''''(

Soha többé nem nézek tehetségkutatókat!:(

2010. nov. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Abszolút. Neki már nem kellett volna idáig eljutnia, nem volt rossz hangja, de semmi nagy durranás. Olyan volt mint más olyan ember aki tud énekelni. Csak hát a tinilányok többségének bejön egy fiatal srác, átlagos hanggal. Csak valamennyire helyes legyen. Ezért jó a Mega, az X-ben csak ilyenek vannak...tisztelet a kivételnek. Mostmár nagyjából jó a mezőny.
2010. nov. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi az,h Kállaynak semmi hangja?!Süketek minek néznek Megasztárt?:D
2010. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Köszi ,a hallásom rendben van :) Úgy nyávog mint akinek húzzák a farkát.:) Ha szerinted ez jó,akkor javaslom hallgass meg valakit akinek tényleg van hangja és akkor majd lesz összehasonlítási alapod,mert ezek szerint még nem hallottál igazi énekest.;)
2010. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem. Semmivel nem rosszabb, mint a többiek, a közös számokban pl. sokkal jobb teljesítményt nyújt, mint Kállay-Saunders vagy Kökény. A zsűri rászállt, és elhitette sokakkal, hogy ő nem idevaló. Pedig ami nála a mutálós, hamiskás hang, az Kállaynál a nyávogós hangszín, Kökénynél a vendéglátós stílus, Reninél az érzelemmentes erőlködés. Yvette, Giorgio és Melinda tényleg jobbak, mint Dávid. A kiesettek közül pedig Radics Gigi.
2010. nov. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!