Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megéri elkezdeni zenélni?

Megéri elkezdeni zenélni?

Figyelt kérdés

Már régóta nagy vágyam ,hogy elkezdjem használni az FL studio-t és az Ableton-t de nem nagyon értek hozzá. Láttam a neten iskolákat ahol ezt megtanítják elég borsos áron.(Ezért gondolom ,hogy valószínű biztosan jól megtanítják.)Régebben kb 5éve gitároztam de abbahagytam. Abban elég tehetségesnek tartottam magam és a többiek szerint is,(család)de az az 5 év már nagyon régen volt és nem nagyon emlékszek semmire. Kell ezekhez a programokhoz valamilyen zenei tudás? Kottázás stb?

Köszönöm ,hogy elolvastad!

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. szept. 1. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
59%
Nekem veleszületett ritmusérzékem van, amit több híres énekes is elismert. Elkezdtem zenélni, de kevésbé sok sikerrel. Egyszer hívtak fellépni házibuliba, de nem sült túl jól el. Dj Mybyt néven megtalálsz youtube-on.
2019. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Az jó ha játszottál már valami hangszeren előtte. Ami pedig a tanfolyamot illeti YouTube-on beiírod, hogy Ableton tutorial vagy basics és lesz egy csomó remek videóm, ahol nagyon szépen elmagyarázzák mi mire való..ha tudsz angolul.


A 3-as válasz itt remélem segít:

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..


Sok sikert, kitartást!

2019. szept. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
(*videó - nem videóm csak, elírtam)
2019. szept. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!