Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 22 évesen nem késő elkezdeni...

22 évesen nem késő elkezdeni zenélni, gitározni?

Figyelt kérdés

A célom zenekarban játszani, improvizációt megtanulni, érteni is a hangszert, idővel zenét szerezni könnyű zenei téren. Érzek magamban elhivatottság érzést ez irányba, azonban még sosem tanultam zenét. Nem érzem magam reménytelennek zenei téren és kreativitásban sincs hiányom. Eddig a képzőművészetben fejeztem ki magam csak, ami elég jól megy. Viszont érdekelnek más utak is. Van még esélyem huszonévesen a zenében?


Köszi a segítséget!



2017. aug. 28. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem késő.
2017. aug. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Hát már hogy a viharba ne! Sosem késő elkezdeni.
2017. aug. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem késő.
2017. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De még így is, hogy sosem tanultam ezelőtt? Gyerekként sem semmit. Mennyi idő mire eljutok egy olyan szintre, hogy saját zenéket írjak?
2017. aug. 29. 14:50
 5/18 anonim válasza:
SOSE KÉSŐ ha szeretnéd, és élveznéd, nem. Ha duplaennyi idős lennél, akkor sem lenne késő
2017. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azokhoz, amiket írtál nem késő.
2017. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mojjo ***** válasza:

Ha ebben a szakmában bármit el akarsz érni, a legfontosabb, hogy higgy magadban, és abban, hogy meg tudod csinálni, akármi is történik. Ha úgy kezded, hogy "Jajj, nem késő már nekem?", akkor bele se kezdj, mert nem neked való. Komolyan.


Ez nem azt jelenti, hogy tegyél le róla. Azt jelenti, hogy keresd meg a tökeidet, és hajrá, menj előre, mindent bele, és ne bizonytalankodj mindenben.

2017. aug. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az, hogy mikor jutsz el a zeneírásig, csakis rajtad múlik. Mennyi időt és energiát fektetsz bele, milyen elszántsággal csinálod és persze, hogy milyen érzéked van hozzá.
2017. aug. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Sose késő, főleg, ha te úgy érzed, bízol magadban. Minél előbb annál jobb, ne is legyen kérdés, ha harcolsz az álmaidért előbb vagy utóbb bekövetkeznek. (milyen költői vagyok, xD)
2017. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Fater 43 évesen spontán nekiállt dekázni egy röplabdával, csak a saját röhögése hagyatta abba vele. Soha nem akart összejönni neki gyerekként, fel is adta. Van amiire meg kell érni. Nyilván sokkal jobb jól tanítva, korán kezdve, tehetség szerint stb.
2017. szept. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!