Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb THRASH metal együttesek?

Figyelt kérdés

Top 3-ra lennék kiváncsi,de lehet tobbet is írni :D na meg ,hogy miért .

Szerintem

1. Slayer

2. Sodom

3. Destruction

(Metallicat azert nem irtam,mert főként heavy)



2019. szept. 8. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Megadeth

2. Kreator

3. Overkill

2019. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem rossz nem rossz :3
2019. szept. 8. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem

1. Megadeth

2. Slayer

3. Anthrax

2019. szept. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1.Slayer

2.Metallica(első 4 + Death Magnetic + Hard Wired)

3.Megadeth(itt is inkább az első 3-4 és a Dystopia)

4.Overkill

5.Anthrax(mint a 2. és 3. esetén)

(de nyilván jó a Sodom, Sepulture, Kreator, Exodus, Dark Angel, Death Angel stb. nehéz választani)

Slayer:Koncerten is láttam őket és nagyon a szívemhez nőttek, kiváló együttes nagyszerű és egyedi hangzású zenékkel, a szövegek forradalmiak, nem utolsó sorban egész karrierjüket Thrash műfajban alkották így nem igen van tőlük nagyon rossz szám de még kevésbé jó is ritkán van.

Metallica:Nem kell őket bemutatni, első 4 album a Thrash alapja, ők szintén olyan Thrash-t játszanak amit 100 együttes közül is meg lehet ismerni.(lásd Battery,Blackened,vagy éppen az Orion)

Megadeth:Az egyik legtechnikásabb Thrash metal együttes, nem kétség hogy Dave Mustaine rendkívül tehetséges bár a hangja már nincs ott a szeren de amit letett azt nem veheti el tőle senki.

4.Ovekill:Őket később ismertem meg, energikus zenéik vannak, az énekes hangja teljesen eltér a többitől és ez teszi őket igazán egyedivé Thrash Metal vonalon.

5.Anthrax:A nagy 4-estől talán ez tér el leginkább, teljesen máshogy épülnek fel a zenéjük sok-sok kórussal ami nagyon fülbemászóvá teszi a számaikat, a régi albumjaikon található számok mesterművek de az utóbbi 3 album is nagyon erőteljes lett.

2019. szept. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Megadeth (főként az elsőrangú gitárjátékért, amit Marty Friedman és Mustaine összepengettek az tanítanavaló)

2. Slayer (lehengerlő energia, egyediség, meg persze az a bizonyos album 1986-ból).

3. Legyen mondjuk a Testament. Alex Skolnick sem egy fakezű gitáros, meg a Gathering album miatt is.

2019. szept. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Huuuu hát ha választanom kell hármat akkor

1. Sodom - imádom a szólókat, riffeket, basszust, dobokat, a számok témáját meg mindent igazából. Tökéletes

2. Slayer - miattuk kedveltem meg a thrash metált (thrashernek vallom magam)

3. Megadeth - b*szott fun az összes riff

2019. szept. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Testament, Megadeth és harmadikat nem tudok, mert annyira azért as műfajért nem vagyok oda.
2019. okt. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Sodom

2. Tankard

3. Anthrax

2020. nov. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Celtic Frost

Slayer

Sodom

2021. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!