Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lesz-e a BTS - nek Magyarorszá...

Lesz-e a BTS - nek Magyarországon koncertje?

Figyelt kérdés

Azért tetem fel ezt a kérdést, mert az egyik barátnőm ezt állitota és nem tudom eldönteni hogy igaz vagy nem.

Ha igaz akkor létszi küldjétek el a fontos tudni valokat pl:hol lesz? mikor? hány órakor? STB.......

És létszi ha magyarországhoz közeli országban lesz koncertjuk akkor létszi szoljatok nagyon,nagyon el akarok menni egy BTS koncertre.

És hogy honnan lehet megtudni hogy a BTS-nek éppen hol lesz koncertje.ha van ilyen alkalmazás akkor létszi adjátok meg a nevét.

A válaszaitokat előre is köszönöm!!!!!!!!!

Bocs a helyesirási hibákért



2019. szept. 13. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy ide jönnének. Nincs annyi rajongójuk, hogy megérje nekik. Ráadásul itt nem sokan fizetnék ki azt a jegyárat mint máshol.
2019. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy darabig sehol nem lesz, szünetet tart a zenekar. Egyébként "BTS tour" google-ben és meglesz a válaszod.


[link]

2019. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszed el, de ha beírsz annyit a Google-ba hogy BTS, egyből ott lesznek jobb oldalon a következő koncertjeik.
2019. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat
2019. szept. 22. 00:18
 5/5 anonim válasza:
100%
Még egy 2015-ös videóban említették, hogy szeretnének jönni Magyatországra. most tavaszal volt egy olyan videó, amelyben azt kérdezték tőlük, hogy melyik országba akarnak menni következő Európai turnéjukon, erre Suga azt felelte "Hungary" Namjoon pedig azt, hogy "Budapest", emiatt gondolhatta a barátnőd, hogy fognak jönni. ( legyünk őszinték, mikor megláttam a videót 10 percig sírtam😂 ) Én nem tartom teljesen kizártnak annak a lehetőségét, hogy jönnek Magyarországra, vagy esetleg környező országokba, de valljuk be, kicsi az esélye. Mindenesetre nem kell elszomorodni, mert ki tudja mit hoz a jövő.❤
2019. szept. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!