Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A zene kategóriában miert nem...

A zene kategóriában miert nem aktívkodik senki?

Figyelt kérdés
Hali. Azt vettem észre, hogy a gyakorin a zene kategóriában mindössze 1-2 válasz van, de több száz kérdés. És nagyr3sze a kowalsky meg a vegával foglalkozik. De why??.
2019. szept. 15. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert a zene művészet ami a mai világban nem menő legalábbis nincs sok. Ennyi.
2019. szept. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert manapság mindenki trash zenét hallgat, a minőségi zenére nincs igény, így hiába kérdez valaki ezzel kapcsolatban, alig lesz válasz.
2019. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én konkrétan okádok a mai zenéktől. Legyen hazai, vagy külföldi. Érdemben ezekhez nem tudok hozzá szólni. Amit meg én szeretek Hobo, P.Mobil,Korál,Prognózis esetleg egy kis Hétköznapi Csalódások stb...stb.. azt kevesen hallgatják szerintem az én korosztályomból 27. Nem értem hogy lehet ennyi szutykot hallgatni, aminek kb. semmi mondanivalója.
2019. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mindig igyekszem kielégítő választ adni, de ha az illető olyat kérdez, amit nem tudok, arra kissé bajos, nemde?
2019. szept. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3#-as válaszoló (asszem). Na ezzel nagyon nem értek egyet. Ne viccelj már, a mai zene nem szar, más. Én sem szeretem a "nagyokat" de bőven van zene amit csípek. Az akasztott ki főleg, hogy itt felírod a magyar hát, hogy is mondjam "okés" kategóriájú zenészeket. És a mondanivaló az érved. Nos azt kijelenthetem, hogy bár más formába, rengeteg mai zene mondanivalója sokkal mélyebb, és elgondolkodtatóbb. Na ezt furcsálom. Amúgy, én is inkább a 90-es évek körüli zenét bírom, de simán belefér 1-2 mai, főleg külföldi, de itt is hozzák a színvonalat.
2019. szept. 15. 20:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát, azért ezek nem az okés kategória, kivéve a Pi*CSA az talán okés kategória. De ezért nem is szeretnék válaszolni az ilyen trap-es szarokra pl. Nem vitatkozni akarok. Itt fejezzük is be. Ízlések és pofonok.😬
2019. szept. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Jolvan na, én sem, csak furcsán jött le, gondoltam emberi természetemnél fogva megszólom.
2019. szept. 15. 20:58
 8/9 robi1980 ***** válasza:

Szerintem sok ember belefáradt. (Én is)


Most nézd meg ezt a "kérdést":

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__10074288-me..


Komolyan, néhány ember a zenék témakörből akár a telejósdát is felhívhatná, mert azok is nagyobb eséllyel adnának jó választ...

2019. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 robi1980 ***** válasza:

Ja és még valami, "a mai zene sz*r" vs "Nem sz*r!" jellegű vitákhoz a részemről:


Véleményem szerint nagy átlagban a mai zene sokkal silányabb, mint régen. Ennek egyszerű a magyarázata: Régen, ha valaki(k) zenéből akart(ak) megélni, ott bizony le kellett tenni valamit az asztalra. Nem volt internet (még PC-se otthon!); a rádiók nem játszottak le akármit. Manapság bárki csinálhat "zenét", 'oszt feldobja a netre (YouTube) és a hirdetésekből (kattintások száma) már kapja is a pénzt.


Egyébként még a befutott sztárok "zenéi" is fárasztók sokszor. Ott van pl. Nicki Minaj Anaconda száma:

https://www.youtube.com/watch?v=LDZX4ooRsWs

NE nézzétek a klipet, csak hallgassátok. (Tegyétek le tálcára az ablakot). Még képpel együtt sem tudom végighallgatni, nem hogy anélkül. Számomra egy erőltetett ŰBERFOS. (Persze, tudom, hogy "ízlések és pofonok", csak példa volt. bocs, ha valakit megbántottam vele. Régi időkből is tudnék ilyen példát hozni.)

2019. szept. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!