Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 70-80 ezerért megéri szintetiz...

70-80 ezerért megéri szintetizátort venni?

Figyelt kérdés

2019. szept. 15. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyet. 12 billentyűs kínai műanyag nyiminyomit sehogy se éri meg. Egy profi gépet meg annyiért nem kapsz. Esetleg egy linket tudnál küldeni? (feltéve, hogy neten vennéd)
2019. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyiért már kaphatsz olyat, amivel jó kis zenéket lehet összedobni, persze ha értesz is hozzá, hogy hogyan kell rögzíteni több sávban.
2019. szept. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
megéri
2019. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megéri teljesen, de érdemes nézelődni 'használt' cuccok között is. Én így vettem egy kb 80 ezrest (Yamaha) 20 vagy 30 ezerért, hogy megvette az apa a lányának aztán csak a helyet foglalta, nem használta egyáltalán a csaj. Még doboza is teljesen új állapotban volt, egy karcolás meg semmi hiba nem volt a szintin, szóval nagyon jól jártam :D persze körültekintően kell az ilyenekkel, de ki lehet fogni nagyon jó dolgokat.
2019. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!