Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak én utálom nagyon az one...

Csak én utálom nagyon az one directiont?

Figyelt kérdés
2019. szept. 20. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nyilvánvalóan az egésze Földön te vagy az egyetlen aki képes szembe menni a tömeg szenny ízlésével és kiemelkedni csillogó egyéniségeddel, ami elveti az angol fiúbandákat.
2019. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már egy ideje nem tényezők, mivel feloszlottak. Ez gondolom valamennyire enyhít az irántuk érzett utálatodon, heyettük most mások diktálják a tempót a zeneiparban. Személy szerint sose szerettem őket, csak 1-2 számukat külön-külön, viszont mostanára kiábrándultam a mai mainstream felhozatalból. Nemrég kitettem egy kérdést evvel kapcsolatban, ott az egyik válaszadó azonnal a fejemet vette, hogy miért szólom le a béna dalszöveget, ha az valamilyen érzést fejt ki rám. Most akkor tartsak jónak egy lil g-t vagy egy hirót? Az a baj, akik ilyen nagy sztárokat követők többségével, hogy azt a személyt az egekbe istenítik és mást a mainstreamen kívül nagyon nem mernek hallgatni. Ráadásul elhiszik azt, hogy imádott kedvencük készíti a legjobb dalokat, holott csomó sokkal jobb, értékes mondanivalóval megáldott underground előadókat nem ismernek meg.

Na de visszatérve, nem szeretem, viszont ezt nem hangoztatom, szóval nem törődök velük. Te is ezt tedd.

(Tisztelet a kivételnek, azért vannak a mainstreamben is mondanivalóval megáldott zenék, amik nemcsak a szexről, a piáról, a szerelemről szólnak. Csak nagyon kevés van belőlük.)

2019. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"azonnal a fejemet vette, hogy miért szólom le a béna dalszöveget, ha az valamilyen érzést fejt ki rám. Most akkor tartsak jónak egy lil g-t vagy egy hirót?"

Ha a zenéjük hatással volt rád és tetszik akkor igen, jónak tarthatod, nem tudom mi a problémád :D

2019. szept. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, márpedig aligha fogok a tömeg után menni. Ez csak példaként hoztam föl, mert nem ezek voltak rám nagy hatással. Gyakran nem tudok azonosulni a fanokkal, egyszerűen sok trasht hallgatnak. 1-2 éve azt mondtam volna, hogy ezek jók, ma már ugyanezt nem tudom mondani.
2019. szept. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jó lehet, hogy még az utalákozáshoz is egyedül érzed magad!


Igazi siker story.

2019. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ismerjük mi egymást?
2019. szept. 24. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A stílusod ismerős.
2019. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!