Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogyan lehetne élő zenéből...

Hogyan lehetne élő zenéből amiben bármilyen a hangja, stúdió zene verziót csinálni? Létezik már ilyen program?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. El kell menni stúdióba és ott kell felvenni.
2019. szept. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Külön kell lenni hozzá a hangsávoknak, nagyon jó minőségben. Lehetőleg vizhang és hatterzaj mentesen. Ez sajnos szinten lehetetlen. Vannak koncert albumok ott is hallatszik nagyon hogy koncert, és nem nagyon lehet megcsinálni hogy ne
2019. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Teljesen értelmetlen a kérdésed.

Se füle se farka, úgyhogy erre bizony nincs még program, nem is lesz.

2019. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi a baj a koncertfelvételekkel pl? Mi az ami annyira zavaró abban, hogy nem minden hang szól külön sávon tisztán?

Mindig tudni akartam, hogy az én fülemmel van baj? Mikor a rádióban a bemondók mondják a híreket, azt sem birom. Bántja a fülemet valami éles süvítés. Néha ezt hallom a stúdiófelvételeken is.

2019. szept. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engemet nem zavar, csak aki hallgatja otthon a harmonikám koncert alatt az ilyen fajta zenét akkor kicsit fura. Én sztem. És háttér zenei harmonika koncertezni szoktam. Értem?
2019. szept. 30. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!