Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Keresek pontosabban az interne...

Keresek pontosabban az internetről frekvencia hangot magasság növelőt valaki esdetleg?

Figyelt kérdés

2019. okt. 2. 14:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Pontosabban növekedési hormon frekvenciát találtam interneten egy ahng tudna nekm ideliérdekelne még pénisz n=oveléo frekvecia youtuben volt és valaóban ezek a hangok amugy nagyon hatásosak esetleg olyan ember akit érdekel a téma szívesen felvenném a kapcsolatot vele reméllem lesz jelentkezéo volt már egy csomó az interneten csak elfelejtettem ezeket aki tud likeljen ide párat köszönöm előre is
2019. okt. 2. 14:49
 2/8 anonim ***** válasza:
Mind áltudományos hülyeség, egyiknek sincs hatása. Még placebo szinten sem.
2019. okt. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a szomorú hogy nem tudom eldönteni hogy troll, vagy tényleg léteznek ilyen debil emberek.
2019. okt. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
pedig nagyon is hatásos szerintem én kiprobáltam őket és hatottak szerintem egyénfüggő kinél milyen hatást gyakorol
2019. okt. 2. 15:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy egy hangtól nőjön a magasságod. Ha reggel méred akkor még magasabb vagy mint este, ez természetes biológiai jelenség és mindenkit érint. Nem a zene csinálta. A hangod magasságát pedig úgy manipulálod, ahogy akarod. Vagy azt ne mondd, hogy egész éjjel ment az agyzsibbasztó zene, és reggelre térdig ért a kukid...

Mind kamu, de azért léteznek mert mindig lesz, aki elhiszi ezeket, ahogy te is.

2019. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az probléma ,hogy komolyab bajom is let belőle mint gondolnád egyik ahngtól és valóban hatásos volt !!!
2019. okt. 2. 15:20
 7/8 A kérdező kommentje:
áma tudatot nem az agy hozza létre és a tudatalatti és mivel különb=oző frekveciátk igen is gyakarolnak haťtást az emberi agyra mint tudjuk mind onnan inful ki így egy hang okozhat változást az emberben és akár egy frekvencia is szerintem orvosok is alátámasztják és a fehér zaj arról már nem is beszélve ugye tudatalti nagy dolog mint tudjuk akkor világot univerzumot ami alkossa nagy dolog
2019. okt. 2. 15:22
 8/8 anonim válasza:
Szentségesszűzmária.
2019. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!