Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vannak még olyan emberek,...

Vannak még olyan emberek, akik punk/rock zenét hallgatnak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, mára szinte teljesen kihaltak ezek a zenei stílusok... A My Chamical Romance, Simple Plan, All time Low, stb. olyan nagy kedvenceim, de már szinte mindenki pop, disco, és olyan (már bocsánat) igénytelen, számítógéppel megcsinált, egy darab hangszert nem tartalmazó zenét szeretnek... Vannak még olyan emberek, akik szeretik a klasszikus rockot/punkot?

2019. okt. 5. 12:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
71%
Egyébként ez az elektronikus zene leszólósdi továbbra is csípi a szememet, mikor már ki lett fejtve, hogy egy zene csak jobb lehet, ha szintetizátor, elektronika is van benne. Kíváncsi lennék egy csak élő hangszerekre épülő bandával miként hoznál létre mondjuk egy Sci-fi vagy Cyberpunk hangulatú zenét. Nem véletlenül jöttek létre a Rock/Metal elektronikus zenével kevert válfajai, illetve olyan elektronikus zenei stílusok, melyek Metal vagy Punk elemeket ültetnek át (agresszív vokál, komolyabb mondanivaló stb...) elektronikus zenei környezetbe, mert bizonyos témákat így lehet hitelesen kifejezni, arról nem is beszélve, hogy szintetizátoros hangzásokkal bármilyen atmoszférát létre lehet hozni. Mutathatnék neked teljesen elektronikus középkori hangulatot idéző zenéket is.
2019. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
29%
Istenem, vajon a zenetörténet nagymestere vajon megérti végre, hogy a kérdező csak barátkozni szeretett volna, nem pedig kiselőadást hallgatni, vagy vajon mindennap ideír még valamit, amire senki sem kíváncsi?
2019. okt. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

tudom azt mondtam nem irok tobbet ehhez, a “zenetortenet nagymesterenek” nem is reagalok mar :D

#22 hagyd csak, valoszinuleg ez egy olyan szemeny aki egy weboldalon szereti osztani az eszt mert a valo eletben valoszinuleg nem tudja kielni magat (no jugdge)

es koszonom, visszaadtad az ennek a weboldalnak minimalis remenyebe vetett hitemet

2019. okt. 11. 16:37
 24/30 anonim ***** válasza:
15%

"a kérdező csak barátkozni szeretett volna"


Makacs, semmire sem nyitott, szemellenzős, és nagyszájú emberrel nem valami könnyű barátlozni.

2019. okt. 14. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
88%

*barátkozni

elnézést

2019. okt. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
100%
Te ennyi alapján így megítélsz egy embert? Nem egyezik a zenei ízlésetek, de ilyen sértő és valószínűleg alaptalan tulajdonságokkal illetni valakit, akivel még sosem találkoztál/beszélgettél nem túl szép...ez már személyeskedés, aminek véleményem szerint egyáltalán nincs itt a helye...
2019. okt. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ja, én is így szoktam haverkodni.

Kiosztom őket, hogy miket kéne hallgatnia, hogy miről szól a zenei stílus valójában, és hülye, ha nem tud mindent enciklopédikusan egy- egy zenéről. Ezután ha egyet ért, vagy a lábaim elé borul fagyizunk egyet. Ha nem, akkor hülye.

2019. okt. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%

Igen, még mindig vannak itt MCR (stb) hallgatók. <3 És egyébként totál bekattantam amikor az mcr bejelentette a reuniont. Instagramon egyébként rengeteg magyar mcr rajongói oldal van, tehát vagyunk még jópáran.


Egyébként a többi válaszolóhoz szólok most. A kérdező nyilván általánosított. Van reengeteg jó pop/elektronikus szám. Direkt nem említett meg egyet sem névszerint. (mellesleg a kérdező a saját véleményét írta le. Attólmég, mert erőszakoskodtok, nem lesz jobb.) A trash számok ugyanúgy rosszak. Nyilván van a rock kategóriában is vannak gyengusz számok, de a pop számok jóval felkapottabbak. Ne kövezzetek meg, de én személy szerint ezeket a trap/rap/bass (franc tudja hova ragozhatom még :D) stílusú előadókat nem szeretem.

ÁLTALÁNOSÍTOK!!

Megírnak egy szöveget (jobb esetben maga az előadó) majd egy ismétlődő ritmusra elhadarják. Természetesen eget rengető basszussal. Mert hát ugye manapság a korombeliek többsége úgy véli, hogy minél hangosabban lehet bömböltetni egy számot, annál jobb. (Ne felejtsük el, hogy csak akkor vagy menő, ha a számban minimum minden harmadik sorban káromkodnak és prostituáltakról énekelnek) Bocsánat, le tértem a témáról.


Tehát a kérdező egy zenekart, bandát sem szólt le, hanem leírta a véleményét. És ha ti rosszindulatúan reagáltok, egy cseppet sem lesztek jobbak.


Mellesleg igen, ezek nem az igazi, jó öreg klasszikus számok.

Szerintem a kérdező a 2000-es évek (emo korszakának magyarul) klasszikusaira gondolt.

2019. nov. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
100%

Ameddig a föld kerek mindig lesznek rockerek. De ha a föld ovális, jó lesz nekünk a metál is;)

És ami még legalább olyan fontos: A szíved kitárd és tépd a gitárt.

A rock örök és elpusztíthatatlan <3

2019. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Jelen, Örökké :>
2020. jún. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!