Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Mi a véleményed az olyan 20+ évesekről, akik még mindig havi többször járnak bulizni, átlagban 3 hetente?

Szerinted sok, vagy elfogadható? Bulik alatt a “rave” partykat értem, ahol Dubstepet vagy DnB- t játszanak, táncolós helyek, nem az a pubszerű, beülős/beszélgetős.

okt. 6. 17:30  Privát üzenet  

A válaszok
Nem érdekel más élete. Komolyan valaki ennyire ráér, hogy a huszonéves fiatalok szórakozási szokásairól cseverészik?

A válasz 57%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont okt. 6. 17:37 Privát üzenet
Es most ha rossz velemennyel lennenk akkor ez megvaltozna? Ki az istent erdekel?

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont okt. 6. 17:47 Privát üzenet
Kit érdekel.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont okt. 6. 21:19 Privát üzenet
A legkevésbé sem izgat.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont okt. 6. 22:24 Privát üzenet
Három hetente az tök normális. Az azt jelenti hogy ez nincs is havi 2 alkalom. Szerintem a legtöbb fiatal ilyen vagy ennél nagyobb gyakorisággal eljár bulizni, vagy ha oda nem akkor legalább kocsmába. Nyilván nem teljesen mindegy hogy 22 vagy 28 évesről beszélünk, de lehet akár 28 is, ha neki ez a szórakozása akkor rendben van ez. Ha mondjuk ezekben a bulikban szinte mindig drogoznának, az nekem taszító lenne. De ha ez nem áll fent, és csak isznak legtöbbször az oké.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont okt. 7. 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
T4XI zenéje? Képtelen vagyok kideríteni ennek a betétdalnak a címét, előadóját és elérhetőségét! Sacc/kb a 23. percnél hallható először, de a filmben többször szerepel, mint...
Egy magyar zeneszámot keresek. A refrén azt hiszem, az hogy: "Nindzsacsaj", amit többször egymás után énekel, illetve a számban van még egy jó kis gitárszóló is. Melyik szám lehet?
18 éves lány aki már többször is volt Soundon, Szigeten elképzelhető, hogy még szűz?
A zongora kottában többször találkoztam egy jelöléssel " két darab nyolcad összekötve" csak sokkal kisebb betűmérettel mint a többi hangjegy. A többi hangjegy a jelölés nélkül...
Mi a zene címe a Karib-tenger kalózai 2-ben, mikor Will elveszi Davy Jones-tól a kulcsokat? Többször is hallani a filmben.
Végtelenül hülyének tűnik ez, de van egy zene aminek meg kellene tudni a címét, többször is leadták rádióba mi lehet ez?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

ArgumCity 728

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!