Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményed az olyan 20+...

Mi a véleményed az olyan 20+ évesekről, akik még mindig havi többször járnak bulizni, átlagban 3 hetente?

Figyelt kérdés
Szerinted sok, vagy elfogadható? Bulik alatt a “rave” partykat értem, ahol Dubstepet vagy DnB- t játszanak, táncolós helyek, nem az a pubszerű, beülős/beszélgetős.
2019. okt. 6. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdekel más élete. Komolyan valaki ennyire ráér, hogy a huszonéves fiatalok szórakozási szokásairól cseverészik?
2019. okt. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Es most ha rossz velemennyel lennenk akkor ez megvaltozna? Ki az istent erdekel?
2019. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kit érdekel.
2019. okt. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A legkevésbé sem izgat.
2019. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Három hetente az tök normális. Az azt jelenti hogy ez nincs is havi 2 alkalom. Szerintem a legtöbb fiatal ilyen vagy ennél nagyobb gyakorisággal eljár bulizni, vagy ha oda nem akkor legalább kocsmába. Nyilván nem teljesen mindegy hogy 22 vagy 28 évesről beszélünk, de lehet akár 28 is, ha neki ez a szórakozása akkor rendben van ez. Ha mondjuk ezekben a bulikban szinte mindig drogoznának, az nekem taszító lenne. De ha ez nem áll fent, és csak isznak legtöbbször az oké.
2019. okt. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!