Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Italo Disco. Szereti valaki...

Italo Disco. Szereti valaki ezt a stílust?

Figyelt kérdés
Én nagyon. [link]
2019. okt. 19. 03:48
 1/4 A kérdező kommentje:
21/F vagyok. Egyszerűen a mai számok, meg az agyon játszott híresebb retrok is kezdenek unalmasak lenni egy idő után. De nagyon gáz ez az italo disco?
2019. okt. 19. 03:50
 2/4 TR75 ***** válasza:

Én elvagyok velük (bár én ugye nosztalgiázom rajtuk). Viszont azt elismerem, hogy annyira népszerű volt anno és annyira sok zenét adtak ki, hogy törvényszerűen a nagy részük hallgathatatlan giccses szemét.

Amúgy általában fülbemászó dallamok, sokszor nagyon rossz hangú énekesek, steril digitális hangzás. És hát sokan mondják, hogy egy kaptafára készültek (és van is ebben valami). Például a Laser Dance lemezeit nem is nagyon lehet megkülönböztetni egymástól, mondhatni, ha egyet hallottál, az összeset hallottad.

2019. okt. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az Italo Disco a Szintipop egyik alműfaja, a Szintipop pedig a '80-as években a vezető zenei műfaj volt, több nagy sláger született ebben a stílusban! Viszont ezek az alműfajok annyira egyformák, hogy én meg se tudom különböztetni őket egymástól, nem tudom konkrétan kiemelni az Italo Disco-t, de nagyon jók, imádom őket! Bár én idősebb vagyok, de már én is a korszak végefelé, '87-ben születtem, viszont bármilyen jó zenét meghallgatok, és közülük pont ez áll hozzám a legközelebb! Elektronikus zene + fülbemászó dallamok együtt fantasztikus, nem is értem, miért ment ki a divatból! :/ Mármint ma is vannak még ilyenek, de nem annyira jelentősek, mint anno, '93-ban a népszerűségük leáldozott! :(

32/F

2019. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelen. :)
2021. jan. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!