Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van itt más aki szereti MF...

Van itt más aki szereti MF DOOM munkásságát?

Figyelt kérdés

Még senkivel nem találkoztam aki egyáltalán ismerné, pedig rendkívül tehetséges, kiválóak a rímjei, szójátékai, érdekesek az általa használt alapok, és a maga köré épített lore, tematika.

Csak idén ismertem meg, de a kedvencem lett.


Ha esetleg más is kedveli, leírná tőle a kedvenc albumát, számát? Illetve szerintetek mi lehet az oka, hogy ennyire ismeretlen hazánkban a neve?


2019. okt. 19. 14:22
 1/1 Gombos László 2 válasza:

Heló. Elég sok évet kellett várnod egy válaszra Xdddd

Mióta megismertem MF DOOM munkásságát nekem ő a TOP 1 rapper.


Kedvenc albumaim tőle:


Madvillainy

Victor Vaughn - Vaudeville Villain

Operation Doomsday


Kedvenc számaim tőle:


Figaro

Open Mic Nite Pt.1

? (Question Mark)


Sok olyan "nagy" hip-hop fan van kishazánkban, aki az Eminemen, Ice Cubeon, 50 Centen, 2pacon és Biggien kívűl nem ismer vagy nem hallgat semmi mást. Még külföldön is alig ismerik fel, nemhogy kishazánkba. Szóval egy elég underground arcról beszélünk. Persze a halála miatt egy picit felkapták és aki nem nagyon ismerte eddig, az most találkozhatott a nevével és a zenéjével. Nyugodjon Békében!

2022. júl. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!