Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek az első...

Mi a véleményetek az első zenémről?


2019. okt. 20. 21:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Nagyon gyenge. Monoton, unalmas, az ember végig se hallgatja. Hangod sem érdekes, nincs benne semmi.

Én nem erőltetném. Ha mégis akkor kérnék tapasztaltabbaktól segítséget, vagy betennék egy olyan hangot ( lány vagy fiú mindegy) akinek egyedi hangja van, és szépen énekel.. bocsi az őszinteségért.

2019. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy elég gyenge Hiro másolatnak tűnik nekem majdnem teljes egészében. A mozgás, kinézet, szöveg, stbstb. Én hanyagolnám
2019. okt. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek.

Gyűlölöm az ilyen "zenéket". Semmi szépség, semmi dallam, nulla szöveg, nincs, ami megfogná az embert, nincs benne semmi érték, amitől akár egy kicsit is szeretni lehetne. Ez nem zene. Ahogy előttem is mondták, gyenge Hiro copy, mondjuk Hirótól is egy számot tudtam végighallgatni, na, azt se nevezem zenének. Herótom van az ilyesmiktől. Inkább kreálj valami olyasmit, amiben akár egy leheletnyi kreativitás is van, és több foglalkozást igényel egy délutánnál.

2019. okt. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tipikus posztmodern trash.
2019. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!