Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok az első zenémről?

Mit gondoltok az első zenémről?


2017. jan. 22. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon meglepődtem rajta, meg kell mondanom.

Teljesen hozzá voltam szokva, hogy GyK-n szinte mindenki a pár perc alatt minden fantázia nélkül összetaknyolt, jellegtelen szarait akarja véleményeztetni, főleg ha elektronikus zenéről beszélünk.

A tied ezzel szemben igencsak más minőségi szintet képvisel :)

Látni, hogy nem hiányoznak nálad az alapok sem zenei, sem pedig szoftveres téren, nem sajnáltad rá az időt, igényesen megcsináltad, és még van is benne némi egyediség, ami sajna elég ritka a kismillió önjelölt dj-producer korában.

Egy szóval le a kalappal, így tovább.

2017. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
61%
Vállalható. Kellemes volt hallgatni :)
2017. jan. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 sándorjános ***** válasza:
61%

Valóban kellemes harmónia, az egyetlen kivetnivalóm az, hogy azt éreztem, hogy végig egy dolgot próbáltál effektekkel módositgatni. Lehet ezt bátrabban is, a tempót, a dallamot megtörni, kiemelni egy részt, amit vissza vissza hozni. Bár nem vagyok dj, de én még játszottam volna ezzel. Például, ha meghallgatsz egy progressziv metál, vagy fúziós dzsessz zenét hallhatod mennyi váltás van benne mind dallamban, tempóban, hangszerben attól függetlenül, hogy a dal egészének hangulata nem változik el, csak elővetit önmagán belül felütéseket, vagy egy emelkedett hangulatú szólót, vagy zárórészt. Nyilván más út ez és nem is a tipik kőrocker hozzászólásaként kell ezt értelmezni, csak mondom, hogy lehet mit tanulni tőlük is.

https://www.youtube.com/watch?v=iUE3_h9Opio

https://www.youtube.com/watch?v=05DTXHs3k1c

2017. jan. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat igazán jól estek!
2017. jan. 23. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Kellemes, tiszta hangzás. Szép munka, így tovább. :)
2017. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!