Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tényleg olyan gigantikus...

Tényleg olyan gigantikus hatása volt a '90 -es évek végén, és a 2000 -es évek elején a HIM -nek hazánkban?

Figyelt kérdés
Több helyen is olvastam, hogy a HIM, és maga Ville Valo az akkori tinik/fiatalság szívében olyan mélyen benne volt, hogy az szavakkal leírhatatlan. Igazából csak jól esne nosztalgiázni, és hallani pár személyes storyt a tapasztalatokkal kapcsolatban, már ami a bandát, és az énekest illeti. Van esetleg olyan illető errefelé, aki akkoriban volt HIM rajongó, amikor tényleg nagy divatnak számítottak, Ville pedig a megtestesült férfi-szexszimbólum volt? Nagyon megköszönném, ha elmondanátok, hogy adott esetben a suliban/magánéletetekben/újságokban milyen szerepet töltött be a banda, vagy annak a tagjai!

2019. okt. 22. 00:02
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Egyáltalán nem volt gigantikus hatása. Ismertem őket, semmi extra nem volt körülöttük. Te dimenzionálod túl, mert szereted őket. Ennyi.
2019. okt. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Maximum négy dalt ismerek Tőlük. Nem gondolnám, hogy az irántuk való rajongásom vitt el egy olyan irányba, mely miatt létrejött a kérdés. Egyszerűen csak hallottam történeteket, hogy valakinek a komplett osztálya odavolt értük, miegymás. Aztán... úgy voltam vele, hogy rákérdek, vannak-e személyes storyk ezzel kapcsolatban.
2019. okt. 22. 13:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Sem általános iskolában, sem középiskolában nem volt az évfolyamomon szerintem egy rajongójuk sem. Ismertem hallomásból, de akiktől hallottam róla, azoktól sem különösebben pozitív véleményt.
2019. okt. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Igazából csak jól esne nosztalgiázni, és hallani pár személyes storyt a tapasztalatokkal kapcsolatban"


Te legalább bevallottad. Eddig ilyet még nem láttam.

2019. okt. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Valószínűleg akitől hallottam azt a bizonyos "mesét", az vagy túlzott, vagy ténylegesen annyira gótikus volt az osztálya, hogy tocsogott a nyáluk irántuk. Ettől függetlenül egyébként még mindig, nagyon szívesen olvasnék észrevételeket, tapasztalatokat!
2019. okt. 24. 17:45
 6/9 anonim ***** válasza:

A nővérem akkoriban volt goth/metal fan..olyannyira,hogy képes volt Mansonná maszkolni magát és úgy kimenni az utcára (gondolhatod a faluban mit szóltak :D). Ő volt HIM fan is,így ismertem meg én is a bandát. Im, bravo girl és társai is tele voltak cikkekkel,.lposzterekkel amik persze a szobánk falán díszelegtek és bámultam, hogy lehet egy pasi ennyire szép..nem volt ugyan egyikünk sem egy tipik nyálcsorgató fangirl,de jó pár évig a kedvenceink közé tartozott. Az osztályom pl.nem,valahogy ők nem voltak zenemániások.

31/N

2019. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
65%

Én egyidős vagyok Ville-vel. Mikor a karrierjük csúcsán voltak (1999-2002 közt),én már dolgoztam.

A zenecsatornák éjjel-nappal játszották a videoklipjeiket, az ismerőseim nem igazán ismerték őket,

de az az életérzés, amit ők képviseltek az az én korosztályomban teljesen megvolt. Azóta sincs igazi karakteres, egyedi stílusu zenekar akiket szerettem volna.

2020. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
AvianaRahl nevű magyar YouTubernek van vannak videói a témában :)
2020. nov. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nővérem a Him aranykorában volt tini ő és a barátai nagyon szerették, az iskolámban azért ismert banda volt
tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!