Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ezt a zenéz hol tudom megtalál...

Ezt a zenéz hol tudom megtalálni? (kb 2 éve Petőfi nyitány/ nyitány: Én, Petőfi-ként még fent volt youtubeon)

Figyelt kérdés
Ezt még 3 éve egy versenyen hallottam, erre úszott egy lány solo-t, akkor nagyon megfogott és most újra eszembe jutott, de sajnos akárhogy keresek rá nem találom sehogy. Képnek azt hiszem vmi rózsa volt és talán vmi kottán volt, ezt egy fekete keret vette körbe. Csak zongora volt benne, de sajnos annak a nevét sem tudom aki játszotta. Akkor shazamon keresztül találtam meg, de közben telefont cseréltem, a régi nem működik már, youtube-on meg nem találom semmilyen mappában ahova esetleg lementhettem. Olyan 1,5-2 perc hosszú volt, nem volt vidám, inkább olyan szenvedélyes, komoly, szomorú.
2019. okt. 26. 18:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!