Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mivel foglalkoznak a rockerek?

Mivel foglalkoznak a rockerek?

Figyelt kérdés
Lehet hülye kérdés, de nekem egy rocker ismerősöm sincs és nem is mozgok ilyen körökben, de épp tegnap filóztam rajta, hogy vajon a motoros rockerek mivel keresik a pénzt? Valahogy nem igazán tudom őket elképzelni, hogy egy irodában ülnek, aktákat tologatnak, majd pénteken leveszik az inget és lecserélik egy fekete bőrkabátra az irodai széket meg egy motorra. Aki igazi rocker-nek tartja magát és van kedve megosztani mivel foglalkozik örömmel veszem. :)
2019. okt. 28. 16:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Csoro az összes.
2019. okt. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
Hát nem a külsejükkel. Mert ápolatlan, zsíros hajú az összes.
2019. okt. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Rá kellett döbbennem, hogy nem ismerek motoros rockereket... Informatikus punkot, aki szabadidejében vilagkörüli túrázik, olyat igen. Na jó, van egy motoros ismerősöm aki szereti a rockzenét, ő legutóbb ilyen ügynök volt vagy mi. A régi rocker ismerőseim multiknál dolgoznak, de nem tudom mit csinálnak. Ez egy nagyon nehéz kérdés. Viszont simán el tudom képzelni, hogy pont azért mennek motorozni, mert ilyen aktatologatós munkájuk van. Miért nem ismerek egyetlen motoros rockert sem? Szerintem a motorosok jobban motorosok mint rockerek. Az nem lehet? Nem biztos hogy van ilyen összefüggés a hobbi, a zenei ízlés, és a foglalkozás között.
2019. okt. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Végeztem neked kutatást az ismerőseim ismerősei között. Szóval:

hidegburkoló, autószerelő, autómentő, kamionos, csomagoló, esztergályos, szerszámkészítő, énekes.

2019. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves négyes, köszi a választ! :)
2019. okt. 30. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mintha csak irodai munka letezne a világon...
2019. nov. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Farcas válasza:
100%

Nos első sorban nem csak a rockerek motoroznak . Van egy ismerősöm . A rap zenét kedveli és motoros . Ő heggesztő.


A rocker illetve motoros és rocker ismerőseim között akad : fogorvos , műszaki rajz készítő , mészáros , turisztikai manager , lakatos , szakács , csomagoló, rakodó , tanár ...

2019. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Én biosztanárnak készülök ;)

16F, rocker

2019. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

Mint a többi ember:D

Bármivel.

2019. dec. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!