Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ilyen autotunes zenét hogy...

Ilyen autotunes zenét hogy hogy csak minden 50. ember dislikeol? Ennyire szereti a nép az autotunet?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=CGoJoPpmhd4


Tehát most egy ilyen autonues zenét 50ből csak 1 ember nem szeret



2019. okt. 29. 01:50
 1/5 Mojjo ***** válasza:
100%

Ahhoz, hogy "dislikeold", oda kell keveredni az ilyen zenék alá youtubeon. Szerinted az emberek olyan zenékre keresnek rá, meg kattintgatnak, amilyet nem szeretnek? :D Nyilván elsöprő többségben lesznek azok, akik azért kattintottak rá, mert szeretik.

Na meg ha véletlenül olyan videóhoz sikerül keveredni, ami nem tetszik, én pl azt sem dislikeolgatom, mert minek? Továbbkattintok, oszt jólvan. Szerintem az emberek többsége pont ugyanígy tesz.

2019. okt. 29. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
A tömegnek hitvány az ízlése, ezt már rég óta tudjuk.
2019. okt. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennek főként az az oka, ami a túlnyomóan pozitív hozzászólásoknak is, ani nem ás, mint az, hogy leginkább azok adják az adott zene/klip közönségét, akik kedvelik az azt megosztó előadót.


A magam részéről nem szoktam azzal tölteni az időmet, hogy nekem nem tetsző számokat keressek, és adják rá dislikeot, esetleg még negatív tartalmúkommentet is hagyjak. Egyszerűen a nekem nem tetsző tartalmakat nem fogyasztom.


Amennyiben még is oda keveredek egy ilyen számhoz nem az lesz az első dolgom, hogy nyomok egy dislikeot, ezt a funkciót csak akkor használom, ha magával a videóval van gond pl. félrevezető a cím.

2019. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindet dislikeolnád, elfüstölne az ujjad.
2019. okt. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A feltevés téves. Nem 50-ből 1 ember dislike-ol.

- Sokan nem is keresnek rá erre, vagy nem nyitják meg ezt a linket.

- Aki megnyitja, és nem tetszik neki, a véleményét nem tolja más képe alá, becsukja az ablakot és továbblép az életével, nem okoz neki gondot, hogy eggyel több zene van, amit nem fog hallgatni hosszú távon.

- Az, hogy valamit sokan kedvelnek, nem jelenti, hogy jó! Max annyit, hogy népszerű. Ez a baj a demagógiával is (bár nem biztos, hogy a klasszikus görög gondolkodók ismertek még ma)

- Ezzel a "zenével" nem az autotune a legnagyobb baj. Az a legjobb része!

2019. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!