Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Delia Derbyshire...

Mit gondoltok Delia Derbyshire munkásságáról?

Figyelt kérdés

Néhány száma:


[link]

[link]

[link]


Alapvetően nem vagyok nagy rajongója az elektronikus zenének, de ez nagyon magával ragadott.


2019. okt. 31. 11:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Zeneileg nem igazán jön be, de számomra érdekesek ezek a régi, kezdetleges technikával készült elektronikus zenék.
2019. okt. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 InterVox ***** válasza:

"Mit gondoltok Delia Derbyshire munkásságáról?"


Azt, hogy egy letaglózó, >VALÓDI< zseni.


Én nagyon óvatosan szoktam ezzel a "címkével" élni, és sem zeneileg, sem technikailag nem esek hasra - finoman szólva - olyan zenészektől, mint Jean-Michel Jarre, Mike Oldfield, vagy ... pff.. pl. Robert Fripp


De Delia-t valóban, szerintem egy ZSENI volt. És mennyire, mennyire kár =( - szó szerint elvitte az alkoholizmus. ='(

Hozott sajnos pár rossz döntést...


Amikor láttam a róla készült dokumentumfilmet, olyan szinten magával ragadott, hogy a művészeti egyetemi felvételimre konkrétan az ő munkássára építettem fel az én pályamunkámat. Konkrétan ma éjfélkor adtam le. =]


A közelébe se érek, még messziről se, azzal, amit sikerült csináljak. De nem egészen két hónapja még azon gondolkodtam, hogy honnét a francból szerzek szabvány szélességű szalaghoz való mágnesfejet. XD Ma estére pedig már sikerült egy kizárólag szalagos technikákkal készült, SAJÁT készítésű eszközökkel megvalósított zenét megkomponáljak.

SZÁMÍTÓGÉP NÉLKÜL! HALLELUJA!

XD =D


Új mérföldkőhöz értem.


Szóval ha Delia Derbyshire nincs... XD - Akkor a pályamunkám se készült volna el.


A legméllyebb, őszinte, rajongó tiszteletem az övé!!!

https://www.youtube.com/watch?v=XVsqxNy8kkg

2021. máj. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!