Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok a zenéimről?

Mit gondoltok a zenéimről?

Figyelt kérdés
Úgy egy éve elkezdtem Trap beateket csinálni. Egy ideje viszem a chillesebb RnB vonalat, de visszatértem 100% Trapre. Szerintetek milyen? soundcloud.com/darealbofficial

2019. okt. 31. 16:38
 1/4 KmsRys ***** válasza:
Egyátalán nem rosszak, bár nekem inkább az EDM a stílusom. Viszont a hangzásával teljes mértékben meg vagyok elégedve, jó a mixing. (én is szoktam zenéket csinálni, csak én electro-t)
2019. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! De a mixinggel van baj :D
2019. okt. 31. 17:41
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra úgy hangzik, mintha nem lenne alap koncepciód, csak egymás után pakolnád a hangokat, amik épp összepasszolnak. Mintha úgy legóznál, hogy nem tudod, mi lesz a végeredmény, csak szépen összeraknád az összeillő darabokat. De mindenképpen hallatszik a befektetett munka, sok sikert a továbbiakban
2019. nov. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzáfűznék, hogy elég fiatalnak tűnsz a képed alapján. Később, ha kifejlődik valami stabil érzelem világod, valószínűleg zenében is jobban, céltudatosabban meg tudod majd fogalmazni
2019. nov. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!