Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik jóhangú Telecaster...

Melyik jóhangú Telecaster nyaki pickup zajmentes?

Figyelt kérdés
Bármelyik gyártôtôl.

2019. nov. 15. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
14%
hogy mibajod?
2019. nov. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nem èrted, akkor ne válaszolj. Köszi.
2019. nov. 15. 19:44
 3/4 Mojjo ***** válasza:
100%

A jó hang elég szubjektív. A Fendernek eleve van most már 5 generációnyi zajmentes hangszedője - Tele és Strat is, illetve most már egy generációnyi Jazzmaster. De azokat nem kapod meg egyenként, csak settben.


Nekem személy szerint a Vintage Noiseless típus hangja tetszik, de sokan meg kifejezetten nem szeretik. Az N3 és N4-et is érdemes meglesni.


Plusz Seymour Duncan Vintage Stack. Elég telés hangú zajmentes hangszedő és lehet külön kapni csak nyakhoz.

2019. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A dupla tekercses szedők képesek önállóan is zajmentesek lenni. Noisless szedők, ami az előttem szóló felsorolásában is szerepel. Nem keverendő össze az "igazi" kéttekercses szedőkkel(humbucker), amikor valóban "szól" mindkét tekercs. Jelen esetben egy árnyék tekercsről van szó, ami a zajtalan "single" hangzásért felelős. Persze vannak akik óckodnak ezektől, hogy nem eredeti, nem autentikus a szand. Szerintem ez marhaság, de ahány ház, annyi marhaság :)


A jó hang meg olyasmi, ami 20/25ezer Ft felett jön meg :D

2019. nov. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!