Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért nem veszik a trap beatjeim?

Miért nem veszik a trap beatjeim?

Figyelt kérdés
Trap beateket csinálok, de senki sem veszi meg őket.. Dolgozni még nem dolgozhatok, de szeretném valahogy kiegészíteni a családi jövedelmet, mert frusztrál hogy csak kapok, és nem adok. Már egy éve foglalkozom ezzel, és eddig csak egy beatet adtam el. Valakinek kell esetleg jelképes összegért profi trap alap?

2019. nov. 17. 16:27
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mondjuk hasznosnak azért ritkán hívnám, hogy túlöltözött tizenkétévesek bólogatókutyát játszanak az uncsi beatjeidre a penny parkolóban...
2019. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
Azt viszont már hasznosnak nevezném hogy nem meresztem a seggemet egész nap, hanem legalább van hobbim ;)
2019. nov. 24. 10:51
 23/24 A kérdező kommentje:
"Uncsi" B a z d m e g ez egy beat.. latom nem sok fogalmad van rola hogy mire valo.. Ez arra van hogy rappeljenek rá.. én is tudnék csili vili ilyen olyan riser-ekkel teli b a sz o tt dubstepet csinálni, ami szinte egy elb aszott mosógép hangja van.
2019. nov. 24. 10:52
 24/24 anonim ***** válasza:
Tíz hónapos a legutóbbi feltöltésed. Nem látom sehol, hogy belinkelnéd a boltot, csak egy mail van, semmi több. Ki tudja, hány impulzusvásárlót buktál be. Jelezném, 95 óta elég sok fogalmam van arról, hogy mi a rap és mire jó.
2020. dec. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!