Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jó ez a gitár és ez a gitártanár?

Jó ez a gitár és ez a gitártanár?

Figyelt kérdés

Gitártanár:


[link]


Gitár:


[link]



Szóval a gyerekemnek lenne 11 éves NAGYON szeretne akusztikus gitározni. Ő szokott telefonozni és ő nezte meg a gitárt meg a gitároktatót is. A VIII kerületben lakunk ha valakinek van jobb ötlete mint gitár mint gitároktatóval kapcsolatban várjuk. A Hangszer plázában azt mondták neki jó már egy vékonyabb nyakú 4/4-es gitár.



2019. nov. 22. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

A gitároktatóról nem tudok nyilatkozni, de a hangszer tökéletes.

Sok szerencsét, jó gitározást!

2019. nov. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszonöm! De ön kitöl tanult gitározni (ha még lehet hozzá menni)?
2019. nov. 22. 22:31
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha lehet, tegeződjünk.


Gregorich Zsófia (lehet nem teljesen így kell írni a nevét) tanárnő kiváló szakember. Élmény hozzá járni. Csak ajánlani tudom.

Az egyetlen baj az, hogy én egy kicsi városban élek (Celldömölk: Nyugat-M.o.), vagyis inkább itt tanultam a tanárnőnél.

2019. nov. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Jah, és lehet még hozzá menni, csak nagyon zsúfoltak suoktak lenni a napjai, mert még csellót is tanít.
2019. nov. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
És mást nem ismersz? Mert akár kitől kérdezem meg hogy ismeri-e ezt a tanárt soha senki sem ismeri. És hát azért kér pénzt...
2019. nov. 23. 07:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Keresd fel esetleg egy előző diákját, hisz állítása szerint rengeteg mára profi van. Vagy egyéb tanár kereső portálokon is nézelődhetsz. Talán a gsfanaticon láttam (mondjuk már vagy fél éve) hogy Köteles Leander (Leander killls) is oktat (bár nem vagyok benne teljesen biztos). De előző diákot érdemes megkérdezni, vagy régebbi dolgait (zenekar, zene sztársak) utána keresni, vagy akár kérdezni. De egy próbát megér, ha tetszik és profi akkor igazából csak az számít hogy te mit gondolsz. A gitárrol meg annyit hogy nem rossz, de én nem feltétlen ezt venném, nekem annyi nem tetszett, mondjuk inkább egy Cort ad810. De próbálj ki egy lehetőleg nagyobb hangszerboltban egy párat, és dönts az alapján, akusztikus gitárnál meg pláne.
2019. nov. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én ehez annyira nem értek. A fiam azt mondta hogy jó. De annyira megijesztettek azzal hogy azt mondták hogy nem tud járni meg nem tud ülni se renedesen ha rossz gitárt veszek neki!
2019. nov. 23. 16:48
 8/14 A kérdező kommentje:

[link]


Csak ezt a cikket találtam róla!

2019. nov. 23. 16:50
 9/14 anonim ***** válasza:

#5 első vagyok

Valószínűleg azért nem ismered, mert ő csak ebben a kisvárosban tanít.

Azért mondtam azt, hogy nagyon profi abban, amit csinál, mert én szeptemberben kezdtem (tavaly) és májusban már nem jártam hozzá, mégis megtanultam gitàrozni, minden akkordot tudok, ha kell, akkor dalokat is játszok. Elég sok órám elmaradt, volt szünet, heti 1× fél órát jártam hozzá, 10 percet gyakororltam !hetente! rá.


Szerintem ehhez kell tehetség, odaadás, profizmus a tanítványnál és a tanárnál egyaránt.


Hozzáteszem van 2 zenekara, az egyikben a 4 tesvérével zenél, a másikban pedig a zeneiskolásokkal.

2019. nov. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Waff ***** válasza:
100%

Kezdésnek teljesen jó ez a gitár.

Az oktató én sem ismerem, de 50 perces óráért 6000 ft.....hát ez még a horror ár kategóriát is túlszárnyalja. Általában 2500-3000-3500 ft egy gitáróra. Szerintem keress mást, Pesten rengeteg van, google a barátod.

2019. nov. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!