Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme a Spotify nak?...

Mi értelme a Spotify nak? Milyen plusz-t ad?

Figyelt kérdés

Egy csomó minden nincs rajta, internet kell hozzá, szóval miért jobb mintha letöltöm Mp3 ba 320kb/s be a zenét és hallgatom ahol akarom ingyen?


Ad valami plusz t a spotify?



2019. nov. 30. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Sokan azért használják, mert a zenék letöltése rengeteg időt vesz igénybe, ott meg azonnal eléred őket. Igaz, hogy előfizetés nélkül állandóan jönnek a reklámok az arcodba, illetve nem is választhatod ki, hogy pontosan melyik számot akarod hallgatni éppen, de sokan tényleg annyira lusták, hogy nekik ez jobban megéri.
2019. nov. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát, Én főleg elektronikus zenét hallgatok, mixeket, live mixeket, ugye spotify n meg szinte csak pár track van..


Értem, akkor csak lustaság! :)


Köszi! :)

2019. nov. 30. 17:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert ott egy CD áráért egy hónapig azt hallgatsz amit akarsz. De nekem nem jött be, pont azért mert állandó net kell hozzá, meg agyon van tömörítve. Ezért a kedvenceim CDit megveszem, a CDn nem kiadott dalokat pedig legális, fizetős zeneletöltő oldalról letöltöm, ahol lossless 24 bites formátumban is elérhetők.
2019. nov. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amúgy épp ez az hogy nem azt hallgatok amit akarok a Spotify n, Én pl nem igazán találtam rajta live mixeket, dj szetteket, legalábbis elég szegényes a felhozatal..
2019. nov. 30. 20:39
 5/11 anonim ***** válasza:
Legális. Az a plusz.
2019. nov. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt jobb érzés legálisan, gyakorlatilag havi fillérekért, másrészt meg könnyem letöltöm, és mivel rock, metál párti vagyok, így a felhozatal is igen bő. A hang minőség nekem megfelelő így is. Meg a plusz lehetőségek (összeállítások, ajánlások) is rengeteget adnak hozzá.
2019. nov. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem van előfizetésem és szerintem megéri. Van egy listám, van benne több, mint 3.000 zene és mindegyiket legálisan hallgathatom ingyen.

Ráadásul mivel agyon vegyes a zenei világom így sokkal több lehetőségem is van új előadókat megismerni, új stílusokat megszeretni.

Az algoritmusa is személyre szabja az ajánlott listákat, jobban, mint a Youtube.

A hátránya az, hogy a remixek, nem híres előadók stb... nincsenek fent, de ezen pedig túl tudom magam tenni.

Viszont előfizetés nélkül tényleg rossz.

2019. dec. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt a sok zenét, amit hallgatok, kézzel kéne összeválogatnom a netről meg letöltögetni majd rámásolni telóra, a fél életemre rámenne. Így meg csak beírom Spotifyba, és meg is van, három másodperc.

Nem kell hozzá folyamatosan net, le is lehet tölteni az eszközre. Live mixek lehet, hogy nem annyira vannak rajta, album trackekből viszont nagyon sok minden.

2019. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Ja, inkább csak track ek vannak rajta..

De pl elektronikus zenébe általában mix albummal jelentkeznekba dj k, vannak ugyan saját zenéik, track ek, de az nem ugyan az szerintem mint egy jól felépített szett! :)

2019. dec. 2. 17:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Meg ott rendesen fent van az egész, valahol rossz minőségű, vagy egyéb zajokkal társul a zene a videóban, és keresgélni kell. Egyébként is, ha nem azt a dalt adja, amit kerestem, akkor átugrom, ha elfogy az átugrás, akkor az azt tartalmazó lejátszási listák jönnek és így tovább... Zsugori vagyok, az biztos
2019. dec. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!