Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi értelme a Spotify nak?...

Mi értelme a Spotify nak? Milyen plusz-t ad?

Figyelt kérdés

Egy csomó minden nincs rajta, internet kell hozzá, szóval miért jobb mintha letöltöm Mp3 ba 320kb/s be a zenét és hallgatom ahol akarom ingyen?


Ad valami plusz t a spotify?



2019. nov. 30. 16:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Azt el is felejtettem, hogy eredetileg azért által át ingyen letöltésről, mert az 1000 feletti dalt szinte lehetetlen lett volna egyesével letölteni jó minőségben, rendesen nevet adni neki, hogy megtaláljam és mappákba rendezni, és még akkor is ott van zenehallgatásnál a gugalmatlanság. Míg itt minden egy helyen, gyorsan letölthető, korrekt minőségben. Persze ez függ attól mit hallgat az ember. Rock/metál vonalon rengeteg miinden fent van, de vannak koncertvideó, ilyesmik amiket torremteztem, mert legálisan nem nagyon tudtam volna megszerezni ha akartam volna se, de ez nagyon elenyésző.
2019. dec. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!