Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek lesz még valami a...

Szerintetek lesz még valami a 1D összeállásából?

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy mennyien vannak még, akik szeretik, de én nem túl régen ismertem meg őket, és nagyon jó lenne, ha újra összeállnának.

Bár mind a szóló karrierjüket ápolják, ráadásul Harrynek olyan októberig turnéja van, de...

Az a baj, hogy egyre kevesebb esélyt látok erre. Sajnos😞



2019. dec. 1. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is nem rég kezdtem el hallgatni őket (meg kell hagyni elég függővé tud tenni ha megfelelő számokkal kezdesz).


Olvastam, és hallottam is, hogy össze akarnak állni megint, de sajnos nem az igazi régi felállással szerintem. Zayn nem fog visszamenni ha tippelnem kell.

Louis megsértődött rá, Harry is viccet csinált belőle néhány hete.


És ő mondta, hogy nem tartja senkivel a kapcsolatot a bandából. És, hogy tulajdonképpen "barátok nélkül jött el" onnan.


Kár mert nekem ő volt a legszimpatikusabb.

És a klippekből nem úgy tűnt, hogy rosszul érezné magát.


De hát Istenem felnőttek mindannyian azóta. Liam már apa, és ha nem tévedek Louis-nak lesz (vagy már van?) gyereke.


Zayn-t sajnálom, hogy így kitaszítják. (Persze tudom, hogy ő lépett ki.)

De nekem olyan magányosnak tűnik :/

2020. jan. 14. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!