Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ashley Purdy miért lépett ki...

Ashley Purdy miért lépett ki a Black Veil Brides-ból?

Figyelt kérdés

2019. dec. 2. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom, ennek az oka még nem került nyilvánosságra, de köze lehet ahhoz, hogy Andy az utóbbi időben egyedül tevékenykedett, így a BVB léte is kérdésessé vált.
2019. dec. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. dec. 6. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ash-nek vannak gondjai, családi dolgok meg megvádolták azzal hogy kihasznált lányokat vagy ilyesmi. Nem tudom hogy értette az első h a BVB léte kérdéses, de nem hiszem hogy annyi nekik. Rögtön találtak egy új gitárost most dolgozták fel az egyik albumukat, kijött 2 új szám. EWz egy új kezdet nem a vég! Andy-nek ott van a szóló karrierje és eddig nem ment a BVB rovására és remélem nem is fog. Igaz hogy mostanában nem voltak elég aktívak de Andy film és sorozat szerepet is kapót és forgatni meg turnézni egyszerre ugye nem lehet. Andy álma volt ez a banda, nem hinném hogy feladná egykönnyen.
2020. aug. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az első hozzászólónak részben igaza van! Valóban kérdésessé vált, mert Andy sokat dolgozott egyedül, Jake is.

Ashley annyit mondott, hogy nem beszélhet róla egyelőre, mert a BVB egy üzleti vállalkozás is, és bajba kerülne. Nem tudom, nagyobb-e, mint amiben eleve van, hiszen valóban szexuálisan zaklatott lányokat, többen is beszámoltak róla.

2021. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nahát, ezt nem tudtam. Csalódtam benne. :/
2021. márc. 7. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Andy szólóban is nyomja, de a BVB mindig az első neki. Biztos h nincs bajba. A BVB legfeljebb anyagilag vannak suarbam mivel nincsenek koncertek ès.mindent zsebből finanszíroznak
2021. márc. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira bajban lennének nem készülne az új alb amire Andy a youtube csatornáján azt mondta h hamarabb itt lesz mit gondolnánk.
2021. márc. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!