Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen erősítőt vegyek?

Szalagkorlát16 kérdése:

Milyen erősítőt vegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég néztem ki egy Cort Action PJ basszusgitár, és az érdekelne hogy milyen erősítőt kéne választanom hozzá. Csak otthoni gyakorlásra kéne. Valamint fejhallgató erősítő az jó dolog, vagy úgyértem azzal is lehet gyakorolni hatékonyan?

2019. dec. 8. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolni használt digitális multit vennék, nem is biztos, hogy a drágábbak közül. Marhára inspiratív bír lenni, és kötheted mindenre, amin line/aux be lyuk van. Füleskimenet is alap, meg aux bemenet, hogy kiterjedt bassless backing track gyűjteményedre gyakorolj.
2019. dec. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából bármi jó, amit meg tudsz fizetni. Nem kell nagy problémát csinálni belőle.
2019. dec. 9. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a 3 sávos eq amit fondotsnak tartok, legalábbis engem zavar, ha csak egy tone poti van. De ami tetszik, megveszed
2019. dec. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a 20 W-os szobai kombómat nem tudtam kihasználni, mert minimális hangerőnél is ugrált a szomszéd a plafonomon. A családtagjaidat is kíméled, ha fejhallgatón keresztül gyakorolsz. Ami neked örömet szerez, az nem biztos, hogy másnak is.


A Vox gyárt a Jack aljzatba dugható mini-erősítőt, aminek van egy AUX bemenete, tehát be tudsz küldeni zenét, vagy backing track-et akár telefonról is, illetve fejhallgató kimenetet is tartalmaz. Nem is túl drága eszköz, szerintem inkább megéri, mint egy kis kombó, ami otthonra hangos, próbaterembe meg halk.

2019. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!