Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudtok ajánlani elhunytról...

Tudtok ajánlani elhunytról készült megemlékezős videóhoz zenét?

Figyelt kérdés

2019. dec. 16. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Leonard Cohen - Hallelujah

Hans Zimmer - Oogway Ascends

2019. dec. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%

Megkérdezhetem mire jók ezek a videok? Komolyan kérdezem. Pláne mikor felrakják a netre..őszintén nem erdekel és nem szeretem látni más,számomra idegen emberek halálát és gyászát. Ha meghalnék es rólam ilyet csinálnának turira visszajönnék kísérteni..

A gyász magánügy, a családra tartozik,oda meg nem kell video.. beszélni kell róla,emlékekről, szeretettel felidézni a szép dolgokat..

Na mindegy. Egyébként kb.az összes ilyen video ami velem szembe jött,az Evanescence-my immortal számára lett készítve.

Nem bántani akartalak,és részvétem,ha a te szerettedről van szó.

2019. dec. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Irigyellek mert a tudatlanságodból ugylatom te még senkit sem vesztettél el. Az ilyen videokat általában nem szokták ferakni youtubera hanem a temetésen a gyászbeszéd előtt szól amég érkeznek a gyászolók.
2019. dec. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Közzé tenni semmiképp nem terveztem és én sem értek egyet azzal, aki így tesz.

A család részben így fog emlékezni karácsonykor az idény elhunyt rokonra.

2019. dec. 17. 13:05
 5/7 anonim ***** válasza:
24%
Akkor ajánlom figyelmedbe a rengeteg ilyen jellegű videót youtube-on te "tudatlan". Temetéseken nálunk max.zenét szoktak játszani,videót nem. Amerikai filmekben láttam maximum ilyen jellegű megemlékezést. Hihetetlen milyen rosszindulat árad belőled egyébként. És de,veszítettem el már szerettemet. Konkrétan egy nagyszülőm sem él már. Gyerekkoromban a legjobb barátomat is elvesztettem. De akkoriban nem volt még ilyen divat.
2019. dec. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Sógorom feltöltött Youtube-ra egy emlékvideót, melyet egy elhunyt ismrőse halálának 10. évfordulójára csinált, de nekünk eszünkbe sem jutott, hogy ez sértő, vagy ilyen provokatív ingerkeltő lenne, de most látom, hogy sajnos vannak ilyen rossz indulatú kötekedő emberek, akik mindennek egyből a negatív oldalát nézik! :(

Jólesik az ilyen viselkedés, vagy csak szimplán élvezetet nyújt???!!!! }:(

Amúgy egyáltalán nem sértő, ezt videót kifejezetten az elhunyt srác édesanyja kérte, méltó megemlékezésként! Fényképek vannak benne a srác életéből, és közben az "EDDA - Lelkünkből" hozzá az aláfestői zene!

2019. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Provokálók, rossz indulatú emberek mindig is voltak és lesznek. Egyet tehetünk, nem reagálunk ezekre.

Ha mindig mindenki ezt tenné, akkor jóformán 0-ra redukálódna az ilyen hozzászólások száma.

De nem az emberek zöme nem állja meg, hogy ne reagáljon.

2019. dec. 17. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!