Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Vintage V100 mellé milyen...

Vintage V100 mellé milyen erősítőt ajánlanátok otthonra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, most vásároltam egy Vintage V100 gitárt, régi vágyálmom vált valóra, hogy vásároltam egy les pault. Főként otthoni, szobai használatra lenne, illetve néha baráti társasággal való zenélésre. Főként guns'n'roses, régebbi Slash számok, skillet, 3 days grace, no meg néha kis punk rock amire használva lenne. Ennek fejében milyen erősítőt ajánlanátok? Használtan venném valószínűleg, és 30ezer forintig max. Amit ajánlottak eddig, peavy, line 6, vox. Kinek milyen tapasztalatai vannak ezekkel kapcsolatban?

2019. dec. 17. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Peavey egész jó metál sound, de nekem valamiért nem az igazi. Line6 elég jellegtelen hangzás, a felsőbb kategóriás cuccaik jók. A Vox meg nekem túl brit. Nekem az Orange crush20 tetszett legjobban, bár nem írtad de használtan 20ezer. Marshall mg15 sem rossz, de mindenképp olyan erősítő aminek 3 sáv eq-ja van.
2019. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell túlagyalni. Ami megtetszik ebben az árkategóriában és "nevevan"cucc, vedd meg. Gondolom nem kell külön kihangsúlyozni, hogy szükséged lesz még effekt pedálokra, vagy multieffektre. Én utóbbit javaslom, ha nem áll rendelkezésre végtelen pénz. 30k körül lehet kapni olyan multit, ami az említett céljaidnak megfelel. Szívesen!
2019. dec. 18. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Waff ***** válasza:
Blackstar ID Core. Mondjuk 20 wattos...30-35ezer körül már kapható használtan.
2019. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!