Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elektromos gitáron erősítő...

Elektromos gitáron erősítő nélkül gyakorolni "káros"? (Lent kifejtve)

Figyelt kérdés
Pár hónapja kezdtem el gitározni, de a gitáron lévő jack anyája kontakthibás így nem nagyon használok erősítőt. Ebből lehet valami gondom (értem úgy, hogy nem fogom felismerni az akkordokat fülre vagy hasonló)? (Eddig csak addig jutottam, hogy akkordokat és -váltásokat gyakorlok)

2019. dec. 31. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem káros.
2019. dec. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem, abszolút nem. Persze így nyeszlett egy hangja van a gitárnak, mindenféle test nélkül, ahogy azt hallhatod is, de ettől még xy hang ugyanúgy xy hang marad. Szóval megfelelő magasságú hangokat hallasz, csak nincs mögöttük kraft.
2019. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erősítővel és anélkül is éredemes gyakorolni. Nélküle nem hallod, hogy jól fojtasz és tompítasz-e.
2019. dec. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
kaoes
2020. jan. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A hiba nem nagy, nézesd meg valakivel. Nem lesz baj, ha erősítő nélkül játszol, csak ez is olyan, mintha 3 cukorral innád a kávét, de csak egyet teszel bele, mert spórolsz.
2020. jan. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én legtöbbször erősítő nélkül gyakorlok.
2020. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
500Ft-os aljzat meg három gyors forrasztás az akadály.
2020. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!