Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 23 évesen meg akarok tanulni...

23 évesen meg akarok tanulni hegedülni/zongorázni. Vajon neten meglehet? Vagy inkább menjek tanárhoz? Bár 2 éves gyerek, plusz munka mellett mennyirelehetséges ez?

Figyelt kérdés

#zene #tanár #kotta #Hegedű zongora
2020. jan. 1. 17:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Még csak annyit hogy a kottát sem tudom,zongorázni csak hallásból...
2020. jan. 1. 17:37
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha csak hobbi szinten szeretnél, akkor elég lehet hetente, kéthetente 1 óra tanárral.

YouTube-on láttam olyan videókat, ahol mutatják, hogy melyik billentyűt kell leütni a zongorán, miközben megy a zene. De szerintem a tanár a tuti.

2020. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A zongorát szerintem valamennyire el lehet sajátítani netről is. Viszont a hegedűnél nincsenek megadva a hangok, úgyhogy az nehezebb. Szerintem próbáld meg először neten, ha úgy érzed nem boldogulsz menj el tanárhoz. Sok sikert! :)
2020. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen! Szintetizátort szeretnék e hónapba venni!de nem tudom melyik fajtát? Ami nem túl drága,és könnyen lehet rajza tanulni..Bár gyerek korom óta tanulgatok,hangból,igen ez érdekesen hangzik,de ha meghallok egy számot 2-3 próbálkozás után lejatszom hallásból :) gyerek koromba jártunk templomba, ott figyelték fel rám,folytattam volna,lett volna aki foglalkozik velem,de el kellett jönnöm abból a városból,mivel a családom elhunyt.. Így szeretném újra kezdeni. Vagy egy régi szintim, de eltört.
2020. jan. 4. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!