Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Trash Pop. Aki szereti ezt a...

Trash Pop. Aki szereti ezt a műfajt, miért szereti? Mi tetszik benne?

Figyelt kérdés
Szerintetek mitől népszerű ez a stílus a gyerekek között?

2020. jan. 7. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a trash pop?

Népszerű hulladék zene?

2020. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

@1: az igénytelen popot szokás annak nevezni.

On:valószínűleg az egyszerűsége miatt, mert meg mert mindenki azt hallgatja akkor jó

2020. jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretik, mert nem kell rajta sokat agyalni, fülbemászó és lehet rá táncolni.
2020. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak az én meglátásom.
2020. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerntem se Hiro, se ByeAlex nem trash, ahogy Missh és a BSW se, mett szuperek, jo a hangjuk(persze kicsike torzítá rajta azért van, hgy kisé érdekesebb legyen), jól lehet számaikra ropni a táncot, dallamos, és cukik is, meg HIro és byealex még jol is néz ki(Sokan azt mondják Hirot csak a hosszó haja matt zseretik és csak tini csajok, de én és sok ismerősm már nem épen mai csirke, a másik mg hogy é kopaszon is imádtam hiro kinézetét, dfőleg met szép szeme van)
2020. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!