Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nektek a régi v a mostani...

Nektek a régi v a mostani Hiro tetszett jobban? Vagy mindegyik oldala bejön? Nekem igen, mind tetszik! És az AK26-ot itt közületek szereti valaki?

Figyelt kérdés

Régen csak az AK26-tal járt fellépni, és akkor Giajjeno-t nem is tudtam elviselni, bunkó beszédűnek tűnt. De végül megszerettem, már pont olyan "vagánnyá" vált számomra, mint Hiro.

Ám amikor Giajjeno és Hiro is elkezdett szólószámokat előadni, teljesen más arcukat ismerhettem meg, és ez is szimpatikus nekem. Voltam élő AK26 koncerten is tavaly. És ott is elvarázsoltak.

Jó hangzás, nem prolik és nem is trash, mint az a bénaság, mint pl amit Pixa vagy Byealex űznek. Na sztem az a tré. Nincs hangjuk és próbálnak énekelni... Szörnyűűű!

De most vissza az AK-fivérekhez! Giajjeno hangja érces, kiabálós, támadós. Hiro-é pedig egy jóval lágyabb, mély hang. Pont ez a különbség egyesíti őket.

Hiro, azaz Miki még a vállamra is tette a kezét, amikor ott voltam. Olyan jó volt közel lenni a két kis kedvencemhez. :) Giajjeno, azaz Ádám viszont nem volt ilyen közvetlen, mert szerintem Giaj nem olyan barátságos, mint az öccse.

Elég sokszor őket hallgatom, a régi számoktól az újakig, és a szólószámaikat is.

Hiro eleinte, mikor elkezdett szólózni, imádtam, ahogy szakítós számokat ad elő, közbe kifestett és műmellű-műszájú csajokkal vonaglik meg Mercikkel és Ferrarikkal pózol, néha beléjük vagy rájuk ül. Meg a Gucci, a Luis Vuitton, az Adidas stb márkák ismétlése is tetszett.

De most jön a de! A mostani Hiro már nem a pénzről és nem is a márkákról énekel, nem a luxusmárkákat ismételgeti és nem vonaglik jócsajokkal meg nem pózol luxuskocsikkal.

De ugyanakkor mostani számai is szakításról meg a szerelemről szólnak, vagy épp más érzelmes dolgokról. De ez az oldala is bejön, hogy nem a gazdagságról nótál, hanem költői/lírai számokat énekel. Olyan kifejezett jó például a Karma meg az I Love You száma is, és az egész Infinity albumát letöltöttem úgy mindenestől. Az Infinity egyébként itt ott csekélyke Luis Vuittont is tartalmaz, de többyire lassú és szép érzelmes számok vannak ezen új albumán. Eleinte fura volt, h nincs klip hozzájuk, de rájöttem, a fülhallgatómon édesmindegy, h van klip vagy nincs, mert tetszik így is, és sok ismerősöm/barátnőm hallgat még Hiro-t/Giajjeno-t/AK26-ot.

Amúgy felnőtt, munkahelyen dolgozó huszonéves nő vagyok, nem kis tinipi.......sa(mert gyakran azt hiszik, h az ilyen stílust kedvelők mind azok, de nem, van harmincas barátnőm is, aki őket és egyéb hasonló előadókat hallgat).


Szóval van -e rajta kívül itt olyan gyk-s, akinek Hiro/Hiro-ék stílusából a régi is bejön.



2019. szept. 14. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
A mostani Ak26 már nem az igazi. Hiróból konkrétan látens meleg lett. A sok kislány meg miatta hallgatja. Régen én is szerettem de már megutáltam.
2019. szept. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mik nem "melegedett meg", csak nem olyan erélyes számjai vannak, mint pl az AK-harapj rá.



Az is jó volt, bár kissé idegbajos szöveg, hadarás, csúnya szavak, de van, akiknek ez is meg a mostani is bejön(pl én meg sok ismim).

A Family az együttes új slágere, és az is szelídebb, nem olyan erélyes, de jó attól még.



Van abba is némi Giaj-féle hadarászás, de nem olyan támadós, mint korábbi számaik. de nekem a régi és az új is bejön.



Eleinte Giajjeno-t



utáltam, nagyképűnek tartottam attól független, h jóképű csávó. De már őt is megkedveltem.



De a szólószámaik is jók. Giaj nem annyira jó hangú, mint az öccse. Mégis jó, meg karakteres a hangja. Hiro jobb, és ő TÉNYLEG énekel, nem csak rappelni tud.



De Giajjeno is megjárja, bele is szorult tehetség.



Elmegy egynek ő is. Tehetséges, nem rossz, de az öccse jobb.



Amúgy az AK lehet, hogy nem olyan, mint régen, de ezen a mostanin kívül az évek alatt már rengeteg stílusváltáson keresztülment a banda.

Amúgy 1x majdnem feloszlottak, de végül megtalálták a módot a pénzkeresésre.



És nekem a régi meg a mostani AK is bejön; és a két fél szólóba is lehengerlő.

Ergó a szólószámai is jók, de hát kinek mi, kinek a pap, kinek a papné.

2019. szept. 16. 10:38
 3/3 A kérdező kommentje:
*Bocs, elírtam, Mik helyett Miki
2019. szept. 16. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!