Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik ez a Videoklipp amit a...

Xyasdd kérdése:

Melyik ez a Videoklipp amit a 90 es években adtak gyakran le?

Figyelt kérdés
Eléggé brutális ekkor elfelejtettek cenzorálni még. Két csaj kirabol egy boltot és késöbb kirohannak a kiérkező rendőrök elé, e miatt a szöke rövidhaju csajt szitává lövik amit végig mutatnak majd a hosszu hajút elrángatják letartóztatják. Ilyesmit énekelt az énekes: 'Wanna be an angel' "tádádi oéó"

2020. jan. 8. 07:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de ez tök hasonló:

https://www.youtube.com/watch?v=Qc9c12q3mrc

2020. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem, az amit keresek jelen időben játszódott (akkor 90 es évek.)
2020. jan. 8. 08:49
 3/11 A kérdező kommentje:

Na megvan :) mondjuk ez cenzoràlt de kozben keresem hàtha fentvan az eredeti valahol.

[link]

2020. okt. 15. 23:49
 4/11 A kérdező kommentje:

Megvan a nemcenzoràlt, erős idegzetűeknek, amugy felhàboritó hogy mit fogja rà a rendőr a végén amikor làtja hogy màr vége a csajnak.

[link]

2020. okt. 16. 00:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Sohasem láttam ezt, de talán nem is baj, sokkal jobb volt az életem enélkül, végighallgathatatlan borzalom.
2020. okt. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Te bajod ha nem tudod értékelni a jó zenét. Egyáltalán mit nevezel te jó zenének?
2020. okt. 16. 16:56
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok zenét toltak rogyásig a 90-es években amit szerettem, sokat toltak zenét akkoriban amit akkor utáltam, de mai fejjel rájöttem hogy nem volt ez olyan rossz, nem is tudnám mit muttatnék közülük hirtelen példának, de ez nem volt köztük, ez valami idegesítő rémség, 1 percig bírtam, utána elkapcsoltam gyorsan mielőtt tartós agykárosodást szenvedek..
2020. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Maga a klippre még megérteném ha irnád mert mondjuk fogjuk rá, de a zene szerintem jó és a csaj is csinos szerintem.
2020. okt. 17. 01:29
 9/11 anonim ***** válasza:
a zene borzalmas, abban az egy percben amit láttam, nem volt egy jó csaj se, csak egy kopasz, meg egy kukachajú leszbi.
2020. okt. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Az énekest mondom :)
2020. okt. 22. 05:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!