Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges, hogy a tatám aki...

Lehetséges, hogy a tatám aki nem tanár, de nagyon jó hegedűs megtanítson hegedülni?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni hegedülni, viszont nem szeretnék tanárra költeni. A tatám régebb egy zenekarban hegedűs volt és gondoltam megkérnem, hogy tanítson meg. Heti 1 órát szoktam találkozni vele. Hegedűm meg van,mert pár éve még adott egyet.Kicsit türelmetlen és nagyon jól kell mellete teljesíteni. Szerintetek kérjem meg,hogy segítsen?

2020. jan. 10. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, az lehetetlen. Csak és kizárólag tanártól lehet megtanulni hegedülni / zongorázni / gitározni.


Heti egy órában meg pláne.

2020. jan. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbáljátok meg, majd kiderül, van-e pedagógiai érzéke, csak legyetek kölcsönösen türelmesek egymással.
2020. jan. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni.
2020. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
próbáljátok ki, miért ne? van aki magától, tanár nélkül is megtanulja, akkor neked is menni fog.
2020. jan. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ért hozzá, és nem magyaráz durván rosszul akkor hajrá. Ha amúgy megvagytok egymással akkor jó ötlet. Jól tanítani amúgy sem csak tanárképzős tudhat. Nekem egész sok tanárom volt (igaz nem hegedű), de a a legjobb az volt aki nem tanulta sose, és ő tudta a legjobban, és ő adta át a leg érthetőbben
2020. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A nem tanárt úgy értettem, hogy nem hegedűt tanított, hanem simán zene és furulya órát, majd később a zenekarba hegedült. Nem profi hegedűs szeretnék lenni,csak szeretnek hobbiszerűen hegedülni. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2020. jan. 11. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!