Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Késő negyvenesek, kora/közép...

Késő negyvenesek, kora/közép ötvenesek, ez a zene tényleg akkora sláger volt?

Figyelt kérdés

Én friss negyvenes vagyok, pár éve fedeztem fel ezt a dalt, és imádom. Tegnap szülinapi bulin voltam, és beraktam a zenelejátszóba, meglepve tapasztaltam, hogy a nálam kicsit idősebbek ismerik és imádják. Kérem, hogy tényleg csak a megszólított korosztály feleljen, kisgyerekek menjenek inkább Minecraftozni! Köszönöm!



https://www.youtube.com/watch?v=cNEdxZURTaI


2020. jan. 11. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
2004-es dal. Én negyvenes vagyok, és sose hallottam.
2020. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

2004-es tényleg? Hát nem. 1982-es. Ez nem jött be. Menj inkább te is Minecraftozni.



[link]

2020. jan. 11. 21:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem volt sláger. Szerintem itthon nem is játszották a diszkókban. BoneyM, ABBA ilyenek mentek a klubokkban, diszkókban. Ez az újhullámos vonal, meg a szintipop inkább a 80-as évek közepén ment nálunk. Meg a magyar őskövületeket erőltették a lemezgyáriak és a rádiók.
2020. jan. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ennek mondjuk ellentmond, hogy első helyezett volt a US Billboard Hot Dance Club Play listán, a US Billboard Hot 100-on meg 18. Emellett csak Angliában 250.000 példányt adtak el belőle, és beválasztották minden idők 1001 legjobb albuma közé.


Nem teljesen értem, miért szólnak hozzá olyanok, akik nem értenek hozzá. Ez kommentgörcs? Vagy feltűnési viszketegség?

2020. jan. 13. 09:52
 5/6 anonim ***** válasza:

És ez a hiszti ez mi?

Miért nem tudod elfogadni, hogy a kutya sem ismerte ezt a számot? Csak azért, mert Te ezt már rég eldöntötted? Akkor viszont minek a kérdés?

2020. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez egy világsláger, és nagyon népszerű volt Magyarországon is. Arra nem esküszöm meg, hogy már 82-ben bent volt, de a nyolcvanas évek közepén már másoltuk kazettán, és szórakozóhelyeken is nagyon ment. Ez a 69 százalékos jó nagy marhaságokat ír, valószínűleg nem is élt még akkor.
2020. jan. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!