Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen a hangom ezen a felvéte...

Milyen a hangom ezen a felvételen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=HfCWQLNmATs&feature=


Már tettem ki egyet, az elég vegyes kritikát kapott, most itt kicsit jobban hallható. :D



2020. jan. 14. 03:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Eléggé halkan nyögdécselős, meg azért van benne 1-2 hamis hang is, persze nem vagyok szakértő. Talán egy másik dalt kéne megpróbálnod, ahol hallatszik is a hangod.
2020. jan. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hangod az van, de nem tudsz énekelni. Menj el egy tanárhoz és tanuld meg a helyes technikát, mert az erőlködés hosszútávon kikezdi a hangod.
2020. jan. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Magas neked. Vidd lejjebb. Erőlködésnek tűnik.
2020. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon természetellensen erőlkodős, alig hallani a hangod az alaptól, meg ez a dal sem igazán illik hozzád ez alapján
2020. jan. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%
Hát nem akarlak megbántani, nem mondom, hogy hangkaraktered az nincs, de se technika, se hangterjedelem, se semmi. Ez tipikus ez a barátok között elmegy éneklés.
2020. jan. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Meg ez a Britney-s hanglejtések (a sorok végén) nagyon rosszul csinálod. Ahol magas neked próbálod azzal megoldani, de szerintem nagyon nem szép vagy menő. Ha nem vagy Britney ne csináld... :D
2020. jan. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]


Próbáld ebben a hangnemben! Kíváncsi vagyok...

2020. jan. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

Csak egy kérdés: Ha SZERETSZ énekelni, akkor ezt miért teszed ennyire halkan, félve és visszafojtottan?

Legalább is ebből a felvételből ez jön le.

Kellemes a nyers hangszíned egyébként, - nyilván rengeteg mindent meg kéne tanulnod még: a levegővételt, a fojtás nélküli szabadságot, a gége elengedését, az intonációt, - de borzasztóan félénk lehetsz. Ne tedd. 😄

Nem vagy reménytelen, inkább keress egy tanárt, aki mindent megtanít neked ezzel kapcsolatban.

2020. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
83%
Nem lenne rossz, ha lenne benne egy kis erő...Plusz alig hallani téged, míg a zenei alap szinte üvölt. Szerintem próbáld meg kicsit hangosabban, kevesebb hajlítással/nyögéssel. Ez a dal azért szép, mert egyszerű, de nagyszerű, nem kellenek bele ezek a nyögések :)
2020. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!