Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van még rajtam kívűl aki úgy...

Van még rajtam kívűl aki úgy gondolja a Black Sabbathban Ozzy Osbourne volt a leggyengébb énekes?

Figyelt kérdés
Dio vagy Tony Martin vagy bármelyik jobb énekes Ozzynál.Nektek mi a véleményetek?

2020. jan. 19. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én se szeretem a kiherélt hangszíneket.
2020. jan. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szigorúan a hangi adottságokat és az énektudást nézzük, akkor valóban. Ha a színpadi jelenléttel, showmanséggel, személyiséggel együtt nézzük, akkor már nem állítanám.
2020. jan. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Dio volt hangra a kedvencem , de Ozzyt is eléggé szerettem. Bár nem mindegy hogy csak hangot vagy a showt is nézzük. Showmanségre nekem Ozzy az abszolút kedvenc
2020. jan. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen Dio a legjobb közülük technikailag. Viszont a Sabbath-hoz eléggé illik Ozzy hangja, és általában a vele készült albumokat veszem elő mégis.
2020. jan. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra egy ideális frontember nem puszta 'technikailag jó énekhang', ahogy az többiek is leírták, mint jelenség, Ozzy verhetetlen. Vannak, akiknek fullos, képzett hangjuk van, de nem csak ez a fontos egy zenekar énekesénél.
2020. jan. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Valóban Ozzy a leggyengébb énekese a Sabbathnak, ugyanakkor a vele készült albumok a legkedveltebbek/legnépszerűbbek.
2020. jan. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
2020. jan. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Viszont az a elvont, dark, metál kemény rock feelinget csak ozzy tudja vissza adni. Dio-val egy happy ozzy-val meg az odabaszós. :D
2020. márc. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ozzynak lehet nem volt jó túlzott hangja de jól énekelt, és jó showman volt, meg azok a klasszikusok! :DD
2021. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!