Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek Grace...

Mi a véleményetek Grace VonderWaal-ről?

Figyelt kérdés

Csak 15 éves, 2016-ban nyerte 12 évesen az AGT-t saját dalokkal és egy ukulelével, és szerintem Billie Eilish-hoz képest elég alulértékelt (vagy inkább Billie a túlértékelt?). Nem tökéletes énekes(ahogy Eilish sem), de szerintem ahhoz, hogy valaki híres legyen, sztár legyen, nem elég csak jó énekesnek lenni. Van/volt benne egy kis különlegesség, egyedi, ami manapság elég ritka(ezért szeretik pl. sokan B.E-t is). Egy kicsit talán már elvesztette a karakterét, de hát ez van ha le szerződsz valakivel... Átalakítanak.

A dalait is adják/adták már párszor a zene csatornákon meg több helyen is.



2020. jan. 2. 12:57
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam. VanderWaal a neve. Mindig összekeverem a Wonder-ral, aztán most meg Vonder-t írtam. 😅
2020. jan. 2. 13:02
 2/31 anonim ***** válasza:
Így meghallgatva, a Hideaway a legjobb tőle szerintem. Egyszerű, jó és fülbemászó. Az I Don't Like You száma pedig akár lehetne egy Sia szám is, nem? Olyasmi stílus. Rá is emlékeztet egyébként egy kicsit.
2020. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezerszer egyedibb és tehetségesebb Billie Eilish-nál, de ő csak azért nem futott be, mert sokkal fontosabbnak tartja a gyerekkorát, mint a hírnevet.
2020. jan. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Teljesen más zenéik vannak. Nem is értem miért hozzá hasonlítottad. Mindegy is.


Én nagyon kedvelem, aranyos és tehetséges. Kíváncsi leszek mennyire lesz híres pár év múlva. Bár már így is az.

A hangja elképesztő.

2020. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
54%
#4 Azért hozzá hasonlította, mert mindketten fiatalnak számítanak. Szerintem Grace sokkal több mindent tett le már most az asztalra egyedül, mint amennyit Billie Eilish valaha fog mások segítségével.
2020. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Uhh, nem gondoltam volna, hogy kapni fogok válaszokat. Köszönöm! 😅
2020. jan. 9. 02:45
 7/31 A kérdező kommentje:

#5 Többet hát. Mit tett le Billie? Semmit. Nem utálom őt, de nagyon túlhype-olt a lány.


#4 Igen, azért hozzá hasonlítottam, mert mindketten fiatalok és úgy tudom, hogy Billie után ő az egyetlen egy fiatal, aki benne van a Top25-ös listában.


#3 Igen, azt én is olvastam valahol, hogy a gyerekkorát akarja élni és ez oké is, érthető és jobb is, mert aki ilyen fiatalon túl gyorsan befut az hát... Meghülyül. Nem egy példa van rá.


#2 Nekem is az az egyik kedvencem, csak azt nem ő írta. De nem baj.

Ja és fun fact: Ha az I don't like you dalt Sia énekelné már világhírű lenne.

2020. jan. 9. 03:00
 8/31 anonim ***** válasza:
60%

Grace Vanderwall: G

Billie Eilish: B


Teen Choice Awards: B2, G1

Billboard Woman in Music: G1, B1

MTV Europe Music Awards: G1, B2

MTV Video Music Awards: B3, G0


Csak a közöseket írtam, hogy mit tettek le. Grace 15 éves, Billie 18.

Ha össze akarod hasonlítani valakivel, akkor miért nem olyannal teszed, aki egy idős vele és a zenéje is hasonló?


Az pedig, hogy mi a véleményem Graceről.(imádom)..semmi köze hozzá Billienek.(őt is imádom)


Gracet hamarabb ismertem meg, amikor rá találtam youtubon. A hangjába azonnal beleszerettem. A személyiségét nem ismerem, nem nézek róla videókat, de kedves, aranyos lánynak tűnik. Gondolom, hogy az. A zenéit imádom. Szívesen mennék koncertjére.

2020. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Bocs, de ezeket most nem nagyon értem miért írtad le, ezek csak díjak, kb. semmit nem jelentenek, tulajdonképpen Billie még mindig nem tett le semmit sem az asztalra, csak a sok kis tini meg a sok depressziós agyon sztárolja feleslegesen, aztán kapja az ilyen meg olyan díjakat, csak tudnám minek. Billie-t nyomják felfele feleslegesen, a zene csatornák agyon vannak nyomva a zenéivel, persze hogy többen ismerik és többen szeretik, támogatói is többen vannak, de azok nélkül tulajdonképpen magától most kb. sehol nem lenne, ez az igazság. És kíváncsi lennék, hogy mennyi díjat kapott azelőtt, mielőtt agyon nem lett sztárolva. Nem utálom őt, de nagyon durván túlértékelt az a lány, Grace pedig hozzá képest nagyon durván alulértékelt.

De figyeld meg, majd ha Grace is készen fog állni arra, hogy adják a zenéit az ilyen mainstream rádiókban, stb. helyeken, akkor őt is többen megismerik és ő is ugyanúgy fog kapni díjakat, mint Billie.

2020. jan. 9. 17:35
 10/31 anonim ***** válasza:

Akkor mit tett le az asztalra? Én díjakkal elmondtam.


Támogatók nélkül egyik sztár se lenne sztár.


De nem értem miért vagy ennyire kiakadva. Mi változna attól, ha Gracet többen ismernék?

2020. jan. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!