Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni? Keresek...

Tudnátok segíteni? Keresek egy adott zenét, aminek csak a klippje van meg a fejemben, meg egy kis részlet. Kínai, japán csajszi van benne, otthon, van egy guppyja, és elmegy egy csávóhoz, aki sárkányt tetovál a hátára kézi tetováló eszközzel.

Figyelt kérdés
Légyszi ne nézzetek hülyének, egy régi zeneválogatás DVD-n láttam még gyerekként, és csak annyi van meg belőle, mint szöveg, hogy :It's time to fashion..... Van benne metró is, kb. a 90'es években készülhetett. Légyszi segítsetek..!

2020. jan. 22. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen stílusú zene? Az sokat segítene.Egyéb infók esetleg? Bármi jó!
2020. jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Olyasmi disco zene, mint a La Bouche- Be my lover, 2 Unlimited-no limits. Csak ebben a zenében emlékszem, nem volt semmi más szöveg, csak amit a kérdésben is írtam. Nagyon régóta keresem. :(
2020. febr. 22. 21:28
 3/8 A kérdező kommentje:

A teljes videoklippre emlékszem, ha ez számít bármit, gyerekkorom óta néztem, mindent megjegyeztem, csak a címe nincs meg.

Egy kínai-vietnámi-koreai-japán (nem tudom beazonosítani így rég múltról) csajszi a főszereplő. Felkel az ágyból kinéz az ablakon, össze készül, sminkel, majd metróval utazik a “tetováló” ismerőséhez, aki a hátára kézzel, és egy régimódi tetováló eszközzel egy óriási színes sárkány tetoválást készít a hátára. A végén kacsint a csaj, elhangzik ugyanaz a szöveg : “It’s time to fashion” majd kimonóban távozik a metró aluljáróba.

2020. febr. 22. 21:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Na ez aztán a fogós kérdés!Szeretem a 80-90-es éveket,de ilyen klipet ,hogy valaha láttam volna nem emlékszem rá.Pedig én aztán tényleg sokat megnéztem.Ismert zene lehetett? Esetleg nem lehet,hogy valami instrumentális ,vagyis szöveg nélküli verziója volt a zenének?

UI:Ránézek majd még,de gőzöm nincs milyen úton induljak ,eddig zsákutca volt minden keresésem,pedig alaposan utánanéztem!

2020. febr. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem is sajnos mind zsákutca volt. Őszinte fogalmam sincs, mi lehetett. Nagyon köszönöm a segítséged, ha eszembe jut mèg bármi, írok azonnal. 😊
2020. márc. 9. 01:39
 6/8 A kérdező kommentje:
Jelentem, SIKERÜLT! 😂 Véletlenül akadtam rá: [link] róla volt szó. Nagyon köszönöm a segítséget! 😁
2020. máj. 11. 14:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Na így már értem,hogy mért nem találtam ,hiszen az "It's time to fashion" helyett "Heart of Asia"-at mond. Ez volt a legfurcsább az egészben ,mert még így ismeretlenül sem függött össze a történet. Minden esetre elraktam magamnak is.
2020. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, gyermekkoromból nagyjából ez maradt meg. Köszönöm szépen a segítséget mégegyszer.
2020. máj. 12. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!