Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Zene

A kérdés

Tudnátok segíteni? Keresek egy adott zenét, aminek csak a klippje van meg a fejemben, meg egy kis részlet. Kínai, japán csajszi van benne, otthon, van egy guppyja, és elmegy egy csávóhoz, aki sárkányt tetovál a hátára kézi tetováló eszközzel.

Légyszi ne nézzetek hülyének, egy régi zeneválogatás DVD-n láttam még gyerekként, és csak annyi van meg belőle, mint szöveg, hogy :It's time to fashion..... Van benne metró is, kb. a 90'es években készülhetett. Légyszi segítsetek..!

Kérdések hasonló témákban: videoklip, zene, YouTube, 90-es évek, disco zene

jan. 22. 21:17  Privát üzenet  

A válaszok
Milyen stílusú zene? Az sokat segítene.Egyéb infók esetleg? Bármi jó!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 23. 14:00 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Olyasmi disco zene, mint a La Bouche- Be my lover, 2 Unlimited-no limits. Csak ebben a zenében emlékszem, nem volt semmi más szöveg, csak amit a kérdésben is írtam. Nagyon régóta keresem. :(

# 2/5Időpont febr. 22. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A teljes videoklippre emlékszem, ha ez számít bármit, gyerekkorom óta néztem, mindent megjegyeztem, csak a címe nincs meg.

Egy kínai-vietnámi-koreai-japán (nem tudom beazonosítani így rég múltról) csajszi a főszereplő. Felkel az ágyból kinéz az ablakon, össze készül, sminkel, majd metróval utazik a “tetováló” ismerőséhez, aki a hátára kézzel, és egy régimódi tetováló eszközzel egy óriási színes sárkány tetoválást készít a hátára. A végén kacsint a csaj, elhangzik ugyanaz a szöveg : “It’s time to fashion” majd kimonóban távozik a metró aluljáróba.

# 3/5Időpont febr. 22. 21:33 Privát üzenet

Na ez aztán a fogós kérdés!Szeretem a 80-90-es éveket,de ilyen klipet ,hogy valaha láttam volna nem emlékszem rá.Pedig én aztán tényleg sokat megnéztem.Ismert zene lehetett? Esetleg nem lehet,hogy valami instrumentális ,vagyis szöveg nélküli verziója volt a zenének?

UI:Ránézek majd még,de gőzöm nincs milyen úton induljak ,eddig zsákutca volt minden keresésem,pedig alaposan utánanéztem!

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 23. 01:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem is sajnos mind zsákutca volt. Őszinte fogalmam sincs, mi lehetett. Nagyon köszönöm a segítséged, ha eszembe jut mèg bármi, írok azonnal. 😊

# 5/5Időpont márc. 9. 01:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent Babits Mihány A Szépszemű öreg tovább mesél c. vers első részlet harmadik versszakában lévő " Együtt otthon és mese" kifejezés?
Hogy működik az OTP-által hírdetett családi házak meg vásárlása? Kinek van ezzel tapasztalata?
Lakásvásárlás részletre egy valós, működő dolog?
Bármilyen jógaszőnyeged van otthon, megírod az azzal kapcsolatos tapasztalataidat? Minden részletre kíváncsi vagyok! Lentebb!
Ingatlanos által hirdetett házat meg lehet így venni?
Mi kell ahhoz, hogy az ember tarthasson otthon lőfegyvert? És mégnéhány részlet!

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Zene rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!