Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyiket éri meg szerintetek...

Melyiket éri meg szerintetek jobban előfizetni? Spotify vagy Youtube?

Figyelt kérdés
Családban fizetnénk elő valamelyikre 3-4-en

2020. jan. 29. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt ki lehet próbálni ingyen. Egyébként én a Spotifyt ajánlom. Nincs különösebb oka. Sok drum and basst hallgatok, ott sokkal több van fent a kevésbé ismertek közül
2020. jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyit még hozzátennék, hogy Spotifyon jobb a hangminőség
2020. jan. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Viszont Youtubeon rengeteg videó van fent. Bár én is a Spotifyt mondanám, nekem is az van
2020. jan. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
Ha csak zene akkor Spoti, ha videó (kép) akkor Yt
2020. jan. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
A kettő minősége közötti különbséget max akkor veszed észre, hogyha minimum párszázezres hangrendszered van.
2020. jan. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80 ezerért vásároltam össze, nagyon hallani a különbséget még ezen is
2020. jan. 31. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze, persze. Egy 40 ezer körüli erősítő (mert tegyük fel, ideális esetben nagyjából egyformán oszlik el a költség) nincs annyira jó, mint maga a youtube-os digitális audio a maga kis bitrátájával. Ezt mondom, ha használtan 40 ezer. Egy új erősítő/hangfal 40 ezerért pláne lófütty.

A hangminőséget meg mindig a leggyengébb láncszem határozza meg, ami ebben az árkategóriában nem a youtube vagy a spotify. Nem azt mondom, hogy ez az árkategória nem élvezhető, abszolút igen, de ennél több van a digitális hangban.

2020. jan. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jutyuka ilonka nenivel
2020. jan. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!