Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik rapben lehetett ez a...

Melyik rapben lehetett ez a szöveg? ("Dolby Surround System")

Figyelt kérdés

Arra emlékszem, hogy viszonylag kis megtekintés száma lehetett a zenének, ilyen undergroundos feelingje volt, de lassabb, nyugodtabb, bár nem túl lassú, szóval átlagnál icipicit lassabb, férfi hang énekelte hogy:

"tüm tüüm tüüm dolby surround systeeeem" ez egy sornak a végén volt, a "tüm"-ök helyén bizonyos szövegek voltak, amikre nem emlékszem már, nem feltétlen ez volt a dallama, csak hogy a sor végén volt ez a szöveg...


Próbáltam már sokféleképpen beírni keresőbe, de eddig nem találtam meg.

Kb. 3 hete hallottam először a zenét, YouTubeon. Próbáltam az előzményekben megkeresni, de nem jártam sikerrel, mivel napi 50 zenét minimum meghallgatok, és a pontos dátumra sem emlékszem.

Kevésbé ismert, magyar rapper lehetett, vagy legalábbis magyarul rappelt benne. De mintha csak mondta volna fel a szöveget, ment alatta egy nyugodtabb beat.



2020. febr. 11. 23:25
 1/1 A kérdező kommentje:
Megvan!!:D [link]
2020. febr. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!