Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Megvan a 2020. év egyik...

Megvan a 2020. év egyik Oscar-jelölt dala?

Figyelt kérdés

Eddig azt sem tudtam, hogy ki az a Billie Eilish, és nagyon válogatós is vagyok, de ez a szám szenzációs:



https://www.youtube.com/watch?v=GB_S2qFh5lU



Egymást követően a harmadik James Bond film lenne, amelyik elnyeri a legjobb betétdal díját.


2020. febr. 14. 09:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/92 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem borzasztó.
2020. febr. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/92 A kérdező kommentje:
Meglátjuk szűk egy év múlva, hogy igazad lesz-e, és megkapja-e a jelölést.
2020. febr. 14. 09:44
 3/92 anonim ***** válasza:
27%
Attól nem fog változni a véleményem. Nem ebben mérem a dolgokat.
2020. febr. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/92 A kérdező kommentje:
Na jó, de te egy senki vagy, és senkit nem érdekel a véleményed. Ők meg művészek, és akik például az Oscart odaítélik, szintén művészek, letettek már egyet s mást az asztalra, és értenek hozzá.
2020. febr. 14. 09:49
 5/92 anonim ***** válasza:
24%

Nyilván megkapja, mert mainstream.

De még 20 ugyanilyen dal fog születni az évben, mint minden évben, szóval szenzációsnak nem mondanám.

2020. febr. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/92 anonim ***** válasza:
34%
mert ez a billie biztos olyan sok mindent letett az asztalra, jaja :D egyedül talán az énekléshez ért, a zenét és a szöveget mindig a bátyja találja ki. nem értem miért kell egyből arra következtetni, hogy aki híres, az tuti valami isten lehet csak, aki megváltotta a világot. rengetegen tudnak szépen énekelni az ő korában is, szóval nem értem mire fel van körülötte ez a nagy hype. itt a bátyja a "zseni", nem ez a csaj, mégis ő kap ezerszer nagyobb figyelmet.
2020. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/92 anonim ***** válasza:
33%
Ez Oscart? Ne haragudj kérdező, de ez a zene sehol nincs az eddigi James Bond zenékhez képest, a lány is csak nyávog magában. Ez nem szép éneklés, főleg nem különleges. Ha nem látod a fától az erdőt az már nem az én bajom. Hahó, ébredj mostmár fel. Ez nem művészet. Egy 18 éves kislány elnyávog magában egy dalt, amit a bátyja írt neki. Azta de tehetséges...
2020. febr. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/92 A kérdező kommentje:

13:35 - Meglátjuk. Én mindenesetre beírtam egy emlékeztetőt a telefonomba jövő január 20-ra. Addigra meg lesznek az Oscar-jelölések. Aztán majd jövök kárörvendeni rajtatok! :)


Az a baj, hogy sajnos nem értetek ehhez (sem). A Skyfall és a Writings on the Wall sem kizárólag Adele és Sam Smith miatt nyerte el a díjat, hanem mert a tizenötszörös Oscar-díjra jelölt Thomas Newman hangszerelte őket. Ezt ez esetben az Oscar-díjas Hans Zimmer tette meg. Barbara Broccoli és Michael G. Wilson nyilatkozta, hogy nagyon rá fognak ezekben az években hajtani a James Bond filmek betétdalára. Meg hát ugye az is tény, hogy a 007-es filmek eddig a legtöbb Oscar-díj jelölést betétdal kategóriában gyűjtötték be. De hát honnan is tudnátok ti ilyeneket, blikk.hu meg Velvet nem ír erről...

2020. febr. 14. 13:51
 9/92 anonim ***** válasza:
26%
Lám, valaki nagyon okosnak képzeli magát. Senkit nem érdekel tulajdonképpen, hogy ki írta meg ki hangszerelte, ki énekli, manapság már sokan veszik másoktól a dalokat, aztán eladják sajátjuknak, szóval az egész dolog lényegtelen, de inkább hallgatok egy Skyfall-t Adele-tól, aki tud is énekelni és értem is mit énekel, mint egy olyat, aki elnyávogja magában a dalt és egy kukkot nem értek az egészből.
2020. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/92 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, én egy 16 éves lány vagyok, lehet azt mondani, hogy nem értek a zenéhez, stb, lehet, sőt biztos, de attól még megtudom mondani, hogy mi tetszik nekem és mi nem és ez a zene + éneklés így egyben nem mondom, hogy rossz, de kérdés az, hogy tényleg megérdemel-e egy Oscar-t? Szerény véleményem szerint nem. Tudom, most jön az, hogy én nem tudnék jobbat csinálni. Igen ez teljesen igaz, minden respect Billie-nek meg a bátyjának, de a véleményemen nem változtat ez semmit. Szerintem egy zene, akkor igazán zene, ha érted is a szöveget, mert úgy tudsz igazán érvényesülni az egészhez, főleg ha egy komolyzenéről van szó és egyetértek azzal, aki azt írta, hogy nem lehet érteni rendesen a szöveget, mert "motyog". Mindegy, a véleményem az, hogy egyébként nagyon nagy eséllyel fog Oscar-t kapni, de szerintem nem kéne. Eleve mi ez a hülyeség így hírtelen, hogy most a James Bond zenékre nagyobb figyelmet szentelnek? Egy kicsivel előtte vagy utána kitalálták ezt, mielőtt/miután Billie megkapta ezt az ajánlatot. Olyan érdekesnek találom ezt...


Ja és még annyi, hogy légyszi ne viselkedj úgy, mint egy óvodás, tanuld meg más véleményét elfogadni. Te kérdeztél, mi válaszolunk, ha nem tetszik, lehet elmenni. Köszi.

2020. febr. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!